Zaginiony Sylwester Ambroży

 • 18 lip 2014

  Mimo nacisków Policja do dnia dzisiejszego nie może podać lokalizacji telefonu, ani pozyskać jakichkolwiek informacji.

  20
 • 17 lip 2014

  Z ostatnio uzyskanych informacji wynika, że mógł przebywać w grupie osób na Zarabiu.
  Jeśli ktoś widział prosimy o wszelkie informacje umożliwiające odnalezienie brata.
  Dziękujemy.

  30 3
 • 16 lip 2014

  Witam Państwa!
  Jestem siostrą zaginionego Sylwestra Ambroży, lat 24 zamieszkały w Myślenicach. Mój brat wyszedł z domu w niedzielę 13 lipca 2014 w Myślenicach o godzinie 15.58. Był ubrany w długie dżinsy, bordową koszulę z długim rękawem, półbuty czarne.
  Wzrost ok 1,85 m, włosy ciemnobrązowe, oczy brązowe, ciemne gęste brwi, ciemna karnacja. Znaki szczególne - tatuaż na piersi - krzyż celtycki, duża blizna na kolanie. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu, telefon nie odpowiada.
  Przypuszczamy że mógł udać się do Krakowa. Studiuje na Politechnice Krakowskiej na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej.
  Mieszkał w Akademiku Rumcajs DS1 ul. Skarżyńskiego 3, często chodził do Klubu Studenckiego KWADRAT przy tej samej ulicy. Pracował do końca czerwca w MCDonalds przy rondzie Matecznego.
  Ktokolwiek go widział lub ma jakiekolwiek informacje na jego temat, gdzie się znajduje prosimy o kontakt z policją w Myślenicach (12) 372-92-00 ewentualnie z najbliższym komisariatem policji.
  Za każdą pomoc w odnalezieniu brata z góry wszystkim dziękujemy.
  http:/https://imagizer.imageshack.us/v2/753x622q90/912/25125e.jpg.jpg
  zdjecie

  37 1

Znaleziono ciało zaginionego Sylwestra

 • 17 lip 2014

  Z ostatnio uzyskanych informacji wynika, że mógł przebywać w grupie osób na Zarabiu.
  Jeśli ktoś widział prosimy o wszelkie informacje umożliwiające odnalezienie brata.
  Dziękujemy.

  94

Złodziejka z Jasienicy kradnie drzewka, sadzonki etc

 • 21 kwi 2014
  peggysue napisał/a:

  Mysza_86, a czy zgłosili policji ? Ja nie wiem czy to coś daje, ale pytam, bo jeśli zgłoszą dwie osoby , za każdym razem "niska szkodliwość czynu" bo bo młoda kradnie po np 5 sadzonek, mieści się w 200 zł
  Jeśli jest chora psychicznie to niech ja zamkną tam gdzie należy, a nie, że będzie się zasłaniać zielonymi papierami i kraść na około. Matka tez chora psychicznie? W szkole chora psychicznie pracuje?

  W tym tygodniu mają iść na komendę. Chodzi własnie o to, aby jak najwięcej osób zgłaszało kradzież z orientacyjnym oszacowaniem strat. Istnieje szansa, że im więcej "was" się zgłosi, to zostanie to przekwalifikowane na inny paragraf.Te kobiety dobrze wiedzą o progu niskiej szkodliwości i jeżeli jedna czy dwie osoby tylko się zgłoszą, zapewne szanowni policjanci pupek nie ruszą, a odeślą z kwitkiem. Myślę też, że dobrym pomysłem byłoby popytać, kto jest jeszcze poszkodowany i dogadać się między sobą, co do dalszego działania w tej sprawie. Na złodziejstwo przecież nie wolno przyzwalać, a przede wszystkim szkoda waszych nerwów, pracy i kasy. Jeśli chodzi o zielone papiery. Uważam, że mamusia dobrze wie, że chorej córce nikt nic nie zrobi, dlatego sama siedzi w samochodzie, a młoda idzie na yumę. W razie "wpadki" matka ucieknie i uda zdziwioną, gdy policja przyprowadzi córkę do domu. Dodam jeszcze od siebie, że na tym się nie skończy. Kto ma ogródki warzywne, ten wie, że zbliża się pora wysadzania sadzonek i siania do gruntu. Myślę, że paniom z Jasienicy pomidory czy ogórki bez problemu zmieszczą się na posesji. Tym moim znajomym właśnie za drugim razem ukradły też rabarbar...

  10 7
 • 19 kwi 2014

  W Myślenicach kilkadziesiąt osób zostało poszkodowanych. Kradzione rośliny, to drzewa i krzewy owocowe. Słyszałam, że złodziejki zostały złapane przez policję, ale ze względu na niską szkodliwość czynu nie zostały im postawione zarzuty i kradną nadal. Parę dni temu moi znajomi zostali okradzeni po raz drugi.

  15 6

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

 • 28 sty 2014

  Do dziś nie odnaleziony ! W dniu 20.01.2014 r. uciekł z domu i zaginą w okolicach ul. Rzemieślniczej lub ronda im. Chorobika nasz piesek. Wabi się Kajtek. Jest małym mieszańcem, maści czarnej podpalanej z niewładną przednią łapką, a z racji wieku także niedosłyszy i niedowidzi. Psiak jest typem kanapowo, fotelowo, łóżkowym i śpi tylko z babcią. Lubi ciepełko, więc na mrozie nie wytrzyma i zdechnie. Jesteśmy do niego bardzo przywiązani, a on do nas. Na pewno strasznie za nami tęskni, tak jak my za nim. Zdjęcie w ogłoszeniach "Inne".
  Jeśli ktoś go przygarną lub wie gdzie teraz przebywa bardzo proszę o informację na nr 571-457-524. Z góry dziękuję.

Urolog- jakiego polecacie ?

NAZIEMNA TELEWIZJA CYFROWA

 • 16 sty 2012

  Witam forumowiczów. Czy z Myślenic można obierać sygnał MUX-3 ? Ewentualnie, w którą stronę trzeba obrócić antenę, na Lubień czy gdzieś indziej ?

  13 4

DRASTYCZNE ! Suka Owczarka Niemieckiego przebrana w sukienkę i skatowana

 • 29 cze 2011

  Straszne! Nie ma takich słów, którymi można określić takiego potwora! Dorwać takiego, też ubrać w sukienkę i zrobić mu to samo... Kara dla takich bandziorów powinna być znacznie surowsza, inaczej czują się bezkarni a za moment słychać o kolejnym skatowanym zwierzaku.

  3

Logopeda

 • 5 lut 2011

  Witam. Poszukuję dobrego logopedę w Myślenicach lub okolicach. Mam 2,5 letniego synka, który ma problemy z wymową. Najczęściej wypowiada końcówki wyrazów i mówi bardzo niewyraźnie. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje  na ten temat.

  8