Kursy kosmetyczne :)

 • 2 gru 2015

  Sama chętnie wybrała bym się na kurs stylizacji paznokci :)

  1

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • 2 gru 2015

  MamaAnia Na początku gratuluję dwójki dzieci ;)
  Proszę powiedzieć co radzi Pani kobiecie ,która rodzi 17h ? Zanim dostałam znieczulenie czułam ,że przejdę na tamtą stronę...Miałam plan porodu,położną(bardzo mi pomogła mimo wszystko..)Chodziłam prywatnie do doktora Dudka (z biegiem czasu wiem,że mogłam wybrać lepiej),z ciąży cieszyłam się bardzo dziecko było planowane;)dużo czytałam ,chodziłam na pilates,zajęcia w szkole rodzenia..mimo to poród był dla mnie koszmarem-czego się nie spodziewałam.Gdyby nie to ,że w szpitalu w którym rodziłam znieczulenie jest dostępne "na żądanie" to chyba bym się wykończyła..

  7 15
 • 26 lis 2015

  A tak z innej "beczki" nie boicie się ,że ból przy porodzie Was przerośnie( bo w większości jest to ból prze okrutny) ,a w Myślenickim szpitalu znieczulenia nie dostaniecie?

  7 14

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

 • 19 lis 2015

  A zatem wszem i wobec zaznaczam,że jest to moja osobista opinia..tylko proszę powiedzieć co to zmienia?
  Płacę za pełnowartościową usługę,więc wymagam zadowalających efektów,nie interesuję mnie czy Pani jest młoda,czy stara ..wykonuje pracę jako Fryzjerka nie praktykantka czy stażystka-a to zobowiązuje.

  Dodam jeszcze,że moja fryzura była bardzo prosta w ułożeniu ...jednak widać za trudna jak dla tej Pani.

  14 3
 • 18 lis 2015

  sunshine mówie o Pani fryzjerce w brązowych włosach jest młoda wygląda na jakieś 20lat niestety nie pamiętam jej imienia.

  10
 • 17 lis 2015

  Niestety nie polecam salonu fryzjerskiego w Osieczanach (budynek sklepu spoż. Euro ).
  Pani fryzjerka , która tam pracuje owszem jest bardzo miła,stara się....ale stanowczo jej nie wychodzi ;(

  Przykre dla klientki jest mycie głowy po powrocie do domu i układanie na szybko fryzury bo ta od profesjonalistki nie nadaję się do niczego ...

  15 2

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

 • 18 lis 2015

  manta z pewnością nie skaczą z radości...Jednak ja uważam ,że ten lokal powinien być dawno zamknięty warunki jakie tam panują są tragiczne..;/

  11
 • 17 lis 2015

  W niedziele mieliśmy zamiar zjeść obiad w "nowym Spontiuszu" ale czas oczekiwania powyżej 1 godziny przerósł nasze głodne żołądki ..
  Co do wystroju nie poda mi się to ,że po zmroku w lokalu robi się jak w "akwarium"..Przejeżdżając można prześwietlić każdego kto tam obecnie się znajduje ;p Moim zdaniem powinny być delikatne zasłonki lub rolety.Cała reszta wyszła bardzo ładnie ,życzę powodzenia ! ;)

  10 3

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

 • 17 lis 2015

  Przeczytałam kiedyś opinie na tym forum o gabinecie Sanavi na osiedlu postanowiłam się tam wybrać.
  Za przegląd stanu zębów,usunięcie kamienia,znieczulenie,białą plombę i leczenie zęba łącznie zapłaciłam 100zł (gabinet posiada dofinansowanie nfz ) jestem bardzo zadowolona z usługi ,gabinet profesjonalnie wyposażony,bardzo dobra pani dentystka -delikatna,miła.Polecam bardzo.Jedyny minus to długie terminy.

  2 41

Syreny w Porębie/Trzemeśni

 • 17 lis 2015

  krzysiekk31 Bardzo śmieszne gratuluję inteligencji ..

  2 1