Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

 • 16 lis 2015

  Napiszę parę słów o tej firmie. Pracuje w niej już ponad trzy lata. I na pewno nie dla tego,że mi się tam podoba. Gdyby nie moja sytuacja w domu zwolniłabym się już dziś. Nie mówię teraz o pensji bo z tą teraz wszędzie jest podobnie. Chodzi mi dokładnie o atmosferę w jakiej teraz się tam pracuje. NA początku jak przyszłam było całkiem inaczej, od jakiegoś roku wszystko się psuje. Ludzie jedni drugim źle życzą, donoszą na nich, podkładają świnie.
  Podobnie jest z kontrolą jakości. Nigdy nie można na nich polegać, gdy się do nich idzie z pytaniem o coś czy może być to same nie wiedzą co i jak. Akceptują coś a jak później przychodzi reklamacja to się tego wypierają. Do kontroli dostają się tylko ich koleżanki a nie osoby które się znają na tym. Dostają się tam znajome, rodzina, dziewczyny braci itp. itd. Szkoda gadać o ich kwalifikacjach. Większość niezgodności wykrywają zwykłe robole na linii montażowej. A panie z KJ zwalają winę, na niedopatrzenie na panie z wtrysku. A gdzie są jak robią pomiary ?? Przecież również kontrolują co chwilę produkcję, panie z wtrysku mając czasami po 3 maszyny nie są w stanie wypatrzeć wszystkiego.
  Jeśli chodzi o kierownictwo, no cóż by tu rzec. Odkąd przyszedł nowy kierownik produkcji, produkcja zmieniła się na minus. Liczy się teraz jak największa norma, nie jakość. Przy tak podniesionych normach nie ma możliwości dokładnego sprawdzenia produkcji niestety. Teraz czekam tylko na najbliższe reklamacje, a na pewno będzie ich zwiększona ilość.
  Pan Dyrektor czasami słucha nawet co się do niego mówi, tylko nie zawsze reaguje w odpowiedni sposób.Ale jeśli pracownik ma racje to potrafi to przyznać i nawet jakąś premie daje.
  Teraz można chodzić na nadgodziny, tylko to jest dobre dla takiej osoby jak ja czyli bez męża i dzieci bo to prawie cały dzień w pracy. Ale plus jest taki, że można wziąć dobre pieniądze ( ja osobiście wzięłam ponad 2000 zł w tym miesiącu)
  Plusem w tej firmie jest socjal, na wysokim poziomie, premie świąteczne.To, że po 3 miesięcznej umowie zlecenie dostaje się od razu umowę na stałe teraz bodajże na 3 lata. Fajna opcja dla dziewczyn, które wychodzą za mąż i będą chciały urodzić dziecko. Karta do medicovera też spoko, przydaje się czasami. ,
  Więc gdyby nie atmosfera panująca w tej firmie to było by nawet całkiem znośnie więc ludzie opamiętajcie się i bądźcie dla siebie nawzajem mili, a będzie Wam się pracowało o wiele lepiej. Najważniejsza jest ATMOSFERA !!!

  37 4