Video-Foto-usługi

 • 13 sie 2010

  Ja również polecam peephole studio

  2

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 12 sie 2010

  Jak sie kogoś poleca to zaraz niektórzy "mądrzy "ludzie myślą że to autoreklama, strasznie nie profesjonalne zachowanie, my jako osoby które miały styczność z pracami pewnego kamerzysty polecamy go bo jest dobry, a tu zaraz jakieś mądrale piszą o autoreklamie. Czy ty Bobik jak sie tak rzucasz widziałeś moich przyjaciół filmik z wesela, mówie tu o Karolinie( wyżej spójrz) i Waldku Bartosz, bo jeśli nie to sobie zobacz a nie wywijaj nam na tym forum z autoreklamą przewrażliwiony zazdrośniku. Nie masz nawet pojęcia kim są wyżej wymienione osoby, a uważasz że sztucznie napędzają reklamę,podoba się im to piszą po to jest to forum.

  Osobiście uważam że siedzisz tu właśnie TY cały czas, i chcesz zrobić na tym forum mały monopol (czyt.str.32.) Pozdrawiam wszystkich....buziolki....z zwłaszcza Państwa Bartoszów : )

 • 11 sie 2010

  O co ci Maestro chodzi , ty wogóle znasz waldka i karoline, bo ja tak i tym bardziej mi ciebie żal.

 • 11 sie 2010

  P...U...K P....U......K Jest tam ktoś, niech sie ktoś odezwie, skrytykuje kogoś, zjedzie na maksa, powciska non-stop linki Pabla i zespołu Imunitet, czy jakoś tak. Nie, niestety nikt sie nie odezwie bo te wszystkie osoby to co najwyżej dwie w.w. postacie heh......

 • 11 sie 2010

  Bu....hahahahahahhahah......bezczelność niektórych nie zna granic, chciałam zauważyć że podszywanie się pod kogoś i pisanie w jego imieniu fałszywych informacji to totalna żenada. NIEZADOWOLONY heheheheh WHO?

Black&White Hotel Cup 2010

 • 30 lip 2010

  Tak nasrane na tym plakacie że nie wiadomo na czym oko zawiesić.....

Dobry kamerzysta/ WESELE

 • 27 lip 2010

  Jak ktoś jest dobry to się go poleca, i chyba temu miało służyć to forum-zazdrośnicy hehe.....