Lodowisko

 • rafał 7 lut 2016

  wydaje mi się że jako "RODOWITY MYŚLENICZANIN 007" powinieneś wziąć łopatkę i zmiotkę i jako pierwszy pozbierać gówienka i śmieci na zabytkowym rynku. DAJ PRZYKŁAD INNYM! masz psa albo innego zwierzaka? czy musisz dalej nosić kiełbasę na szyi żeby cię znajomi lubili? I TAK CHYBA JEST OD DZIECIŃSTWA?!!!

  10 67
 • rafał 7 lut 2016

  zombi morze ktoś do nas jeszcze dołączy i stworzymy " brygadę RR " morze przejdę nawet na Twoją stronę ciemnej mocy i skosztuje . ciekawe jak smakuje Myśleniczanin? wszędzie go pełno ale do czasu.

  7 68
 • rafał 1 lut 2016

  milamorska co jest z Tobą??? czemu nie najeżdżasz na lodowisko? przecież takie jest paskudne? inwestor be!!! tafla be!! obsługa be!!! a dalej korzystasz!!!!

  13 60
 • rafał 1 lut 2016

  ja mam nastawienie bardzo dobre !! to wy się ukrywacie pod wymyślonymi nickami!!! nie jesteś moim przyjacielem na przyjaciela trzeba zasłużyć!!! ale skoro masz odwagę pisać na forum to nie bądź ciotą i ujawnij się !!! Porozmawiaj ze mną w cztery oczy !!!

  10 61
 • rafał 1 lut 2016

  a kim przyjacielu jesteś ? myśleniczanin007? a kto ty jesteś zasłaniając się pod wymyślonym nickiem ? To mnie dopiero śmieszy pisać za plecami !!! a może agent 007? a czy na pewno rynek jest zabytkowy? czy wiesz o czym piszesz?

  11 64
 • rafał 1 lut 2016

  Witam wszystkich forumowiczów tych pozytywnie nastawionych jak i tych negatywnie. Nazywam się Rafał Góralik i nie będę się ukrywał pod jakimś tam nickiem jak wy . Lubie wiedzieć z kim rozmawiam i chciałbym aby mój rozmówca wiedział z kim rozmawia. Ukrywacie się pod wymyślonymi nickami to tak jak mówić do kogoś stojąc do niego plecami , prawda milamorska albo może ANNO z warsztatów artystycznych ? Może zajmij się najpierw sobą a później obsmarowywaniem ludzi którzy chcą coś zrobić. Pierwszym Twoim etapem powinna być ta gwiazdka pod Twoim nosem chociaż osunięcie tego czegoś i tak nic nie zmieni bo życie raczej nie miało dla Ciebie litości , . Wracając do sprawy lodowiska z którego tak chętnie korzystasz zadam Tobie i wszystkim negatywnie nastawionym pytanie! Czym zaszkodziła wam ta inwestycja? Czym zaszkodził uśmiech i szczęście na tak wielu twarzach dzieci!? Czy wy sobie zdajecie sprawę co to jest szczęście i radość dzieci!!!???? Mieliście złe dzieciństwo? Osobiście nie jeżdżę na łyżwach ale moje dzieci kilka razy były i nie ma nic cenniejszego niż ich radość i szczęście jak zmęczone z chodziły z lodowiska. W dupie mam jak te lodowisko jest przygotowane ale JEST I uśmiech sczęście na twarzach moich dzieci jest najważniejszy.

  26 67