Szpital Myślenice - różne przeżycia

 • 6 mar 2016

  Aby wykryć tętniaka trzeba zrobić specjalną tomografię pokazującą naczynia mózgowe i w odpowiedniej fazie podawania kontrastu. Zwykła tomografia po urazie głowy nawet z kontrastem nie pokazuje dokładnie naczyń i nie służy do wykrywania tętniaków.

  17 1
 • 5 lis 2015

  Do Mimi1909
  Dziwny styl dziwna treść, same pomyje i hejt.

  23 10

Dietetyk

 • 6 mar 2016

  Kilka znanych mi osób korzystało z dietetyczki w Kardiogrupie na Osiedlu 1000-lecia i efekty były zdecydowane i trwałe. Nie są to ponoć wydumane, kosztowne diety których nie da się dłużej wytrzymać ani takie na które po prostu większości nie stać. Chodzi o metody które sprawią że jesz to co lubisz ale mniej kalorycznie i chudniesz. Do tego naprawdę wystarczy trochę fachowej wiedzy i upór z motywacją.

  3

POTENCJALNY MORDERCA W CZARNYM OPLU SIGNUM

 • 8 lis 2015

  Widziałem ciekawą scenkę typową dla naszych Kierowców. Pan zaparkował tuż przed przejściem dla pieszych dosłownie 1 metr na bardzo ruchliwej ulicy w środku Myślenic gdzie auta pod górkę rozpędzają się nierzadko do 60-70 km/h. Następnie wyszedł z auta, wyjął coś z bagażnika i po prawej stronie samochodu wszedł na przejście by przejść na drugą stronę ulicy. W tej właśnie chwili o mało nie przejechała go Pani w fiaciku z piskiem hamując, która oczywiście nie mogła go widzieć , poza tym pewnie nie wiedziała, że w ogóle jest tam przejście. Pan wykwintnie sklął ją od k ..... i innych takich. :)

  12