Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

 • Marek 16 gru 2013

  no cóż szkoda fajnie by było sobie iść na 7 przed pracą

 • Marek 16 gru 2013

  która siłownia jest otwarta od godziny 7 rano? Ewentualnie 8?

TELEWIZJA KABLOWA

 • Marek 2 wrz 2013

  wie ktoś coś na temat internetu z tej firmy ? i kiedy startuje to wszystko w naszych blokach? jestem zainteresowany ich ofertą tv + internet 12 mega za 79 zł...

  4

BANKI w Myślenicach. Konta, kredyty, obsługa

 • Marek 12 maj 2013

  Raczej wolałbym w tradycyjnym.

  Bezpłatne wypłacanie w bankomatach by się przydało właśnie...

  1 1
 • Marek 12 maj 2013

  Witam!

  W jakim banku (który ma oddział w Myślenicach) najlepiej założyć konto? Który ma najlepsze oferty dla młodej osoby która studiuje zaocznie i pracuje na umowę zlecenie?

Kooperacja muzyczna, ktoś zainteresowany?

 • Marek 16 mar 2012

  Siemasz!
  Jestem zainteresowany kooperacja z jakąś osobą (producentem) bądź grupą która tworzy nowoczesną muzykę rozrywkową. Chodzi mi o ambitny house ( progressive house, electro house jak Swedish house mafia itp) Pisząc ambitny mam na myśli nie-bejs-bejs-in-jor-fejs.
  Sam zaoferować mogę 100% zaangażowania oraz dostęp do wyższej klasy software'u. DAW w którym pracuję to Cubase 5 z profesjonalnymi pluginami oraz samplami.
  Sam tworzę około 5 lat- wiadomo większość z tego czasu to ogarnięcie podstaw dlatego szukam osób z takim bądź większym ''stażem''.
  Ja prezentuję taki poziom http://soundcloud.com/mark-sauder  
  Jestem otwarty również na inne gatunki, mam za sobą kilka projektów z muzyką do gier (w profilu na soundcloud to kolejno utwory battle, battle2 oraz ambient)
  Jeżeli ktoś jest zainteresowany współpracą to zachęcam do kontaktu ze mną. Tutaj bądź PW. Mała uwaga: sam też się uczę i na chwilę obecną nie interesuje mnie praca z osobą która dopiero zaczyna. Z powodów oczywistych.
  Jeżeli spodobała Ci się moja praca czekam na twój Like http://www.facebook.com/marksaudermusic
  Do usłyszenia :)
  [i][/i]

  7 3

Mandat karny w parku podczas Dni Myślenic

 • Marek 5 sie 2011

  ok w takim razie najwyżej poczekam na to wezwanie do zapłaty ewentualnie wpadnę do Burmistrza he he

  1 4
 • Marek 4 sie 2011

  szkoda bo 100zł nie moje...
  tak w ogóle to jak to jest z tymi mandatami? Niby trzeba zapłacić do tygodnia ale ja nie dam rady. Więc co teraz dostane wezwanie? Po jakim okresie czasu?

  1
 • Marek 4 sie 2011

  Witam !

  Podczas Dni Myślenic szedłem sobie z niedopitym piwem przez park i zostałem zatrzymany przez prewencje z Krakowa. Otrzymałem mandat karny w wys. 100zł ;/
  Mam takie pytanie:
  czy park na zarabiu bądź w ogóle całe zarabie podczas DM nie jest wyłączone z zakazu picia alkoholu bądź coś w tym stylu? 

  Po drodze minąłem trzy radiowozy i nikt nic mi nie zrobił. Dopiero policja z Krakowa. Tak się zastanawiam bo jeżeli nie było by takiego zakazu to być może policja z Krk o tym nie wiedziała i zatrzymała mnie nie słusznie. Co o ty myślicie??

  7 2