Ruszyły kontrole pieców. Strażnik miejski sprawdzi czym palisz

 • 14 lis 2017

  Palenie śmieciami zabronione i niech każą tych, którzy to czynią. Ale sama władza niech o to zadba. Kto widział w sezonie jesień-zima żeby po śmieci przyjeżdżać tylko raz w miesiącu, zostawią kilka worków i w połowie miesiąca nie ma do czego pakować i takim sposobem sami dają na przyzwolenie palenia śmieciami.

  22 2

Radca prawny

 • 24 maj 2017

  Witam, potrzebuje kontakt do jakiegoś dobrego radcy prawnego ktoś kogoś może polecić

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

 • 16 lis 2015

  Witam, czy ktoś ma sprawdzonego fryzjera który fajnie zetnie włosy z długich na krótkie? Będę wdzięczna za odpowiedzi pozdrawiam :)

  2

Szpital w RABCE

 • 11 paź 2015

  Ja z moim synem byliśmy 4 dni, warunki super, personel też świetny. Badania zrobili jakie były potrzebne do z diagnozowania. Wykazało astme, leczymy i póki co w końcu nie choruje. Na termin czekaliśmy 4 miesiące ale wiem, że warto było tyle czekać.

  4

Szpital Myślenice - różne przeżycia

 • 11 paź 2015

  Również z synem leżałam na oddziale dziecięcym i trafiliśmy na lekarkę młodą, sympatyczna, dokładnie badała Małego codziennie więc narzekać nie mogę. Natomiast panie pielęgniarki to jakaś porażka nie miłe, nie pozwalają być z dzieckiem przy wkuwaniu wenflonu czy pobieraniu krwi, dzieci krzyszą, płaczą a matka za drzwiami. Jedna z pań wręcz miała pretensje do mnie, że dziecko w nocy płacze. A i oczywiście rotawirusem sie Młody zaraził więc pobyt wydłużony o kilka dni.

  28 2