25 Finał WOŚP. W Myślenicach zebraliśmy rekordowe 124 140,27 zł

 • 17 sty 2017

  OD FILIPA do Walker84 Drogi walkerze84 mój wpis zamieszczony na 1 miejscu w tym temacie zawiera :
  - podziękowanie dla wolontariuszy
  -protest przeciwko niszczeniu społecznej aktywności ( to charakterystyczne dla rządów autorytarnych i totalitarnych , które to raczej wskazują co należy robić,a niechętnie widzą podejmowanie inicjatyw społecznych oddolnych
  - opis (bardzo precyzyjny) zainteresowania mediów tzw publicznych rozumiany jako płać abonament i w ten sposób sfinansuj polityczną tubę rządu, a w żaden sposób nie miej wpływu na to co w tejże telewizji jest prezentowane i jaki jest poziom tej telewizji. Odpowiedz sobie sam Walkerze, co się zmieniło jeżeli przez 24 lata robi się medialną akcję i zbiera się pieniądze na pomoc dla dzieci i starszych a w następnym roku ani jednej reklamy , informacji o tej akcji w telewizji publicznej . To co już nie będziemy pomagać ? To ciemniak by się zorientował ,że jest jakaś zmiana (dobra zmiana) jawnie niechętna Owsiakowi . Zastanówmy się kto uczciwy może popierać walkę z akcją zbierania pieniędzy na chore dzieci !!!!
  - a na końcu proszę o konkretne zarzuty gdzie uprawiam politykę a przede wszystkim w którym miejscu piszę nieprawdę pozdrawiam
  PS wszystkich którym nie podoba się obecna telewizja zapraszam do internetu na youtube wystarczy wpisać. ,, UCHO PREZESA,, ale już chyba wszyscy oglądali.

  17 9
 • 16 sty 2017

  Chciałem bardzo podziękować wszystkim kwestującym WOŚP , myślę ,że wszyscy zauważyli co się zmieniło po 24 latach na skutek politycznych i nazwijmy to po imieniu PISowskich prowokacji i spisków. WOŚP czyli obywatelska oddolna inicjatywa mająca na celu zbieranie pieniędzy na sprzęt medyczny już się władzy centralnej nie podoba. Telewizja publiczna!!!!!! już nie głównym wydaniu dziennika o 20 w niedziele info o WOŚP było ostatnią pozycją i zajęło prowadzącemu Ziemcowi ( tak temu który w telewizji za poprzedniej władzy opowiadał o swoim wypadku i poparzonych łapkach -- zastanawiam się czy w szpitalu w którym się leczył był sprzęt orkiestry) 6 sek, bez jednego zdjęcia. Teraz liczy się i będzie popierany tylko CARITAS i ŚWIĄTECZNA PACZKA co gorsza ludzie związani z tymi fundacjami zostali w tą cyniczną grę wciągnięci i nie mają wpływu na te rozgrywki a nawet ich nie pragną ( nie wiem czy mimo to mogą w poniedziałkowy poranek spojrzeć w lustro bez wymiotów) choć oczywiście w jakimś sensie na izolacji WOŚP mogą zyskać.

  69 43

Myślenice: Protest w 35. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego

 • 16 gru 2016

  W odpowiedzi do anel 02 do kodu mi daleko ( ten pajac w mundurze opowiadający , że stan wojenny to taka fajna przygoda na ich mitingu to po prostu kompromitacja, a do lewicy w szczególności skąd wniosek, że komuś kibicuję (przyklaskuję? Raczej chciałem zwrócić uwagę na prawo do wyrażania poglądów co jest filarem demokracji. Popatrzcie sobie jak z tego przywileju korzystają w USA (w każdej mieścinie dziesiątki ludzi z tablicami, transparentami i nikt nie śmie im tego odebrać.) To również strach i pytanie gdzie zmierzamy

  Trochę nie w temacie , ale coś w tym jest --w tym momencie oglądam telewizję a tam Jacek Kurski z błyszczącymi oczami odbiera betlejemskie światło pokoju od harcerzy. Biedni harcerze wmanewrowani przez pisiorków w świat propagandy może nie wiedzą , że o ich wartości chrześcijańskie w TV oczywiście będzie dbał ten sam Jacek co na salonach pokazuje się z 3 narzeczoną odstawiwszy ślubną z 3 dzieci , ten sam co lubi przycisnąć furą za karetką 200 km /h , a w telewizję umiejętnie wcisnął i kreuje na gwiazdę tak tak tę kandydatkę SLD śliczną ogórkową . I o rany toż to rodzony brat tego Jarosława Kurskiego co robi za vice naczelnego, o Boże, w jaskini diabła na niemieckim wikcie czyli Gazecie Wyborczej !!!

  12 9
 • 16 gru 2016

  Gminne piekiełko ,, Pisiorki,,-- płacą wam za ten paskudny hejt czy robicie to w imię chrześcijańskiej miłości i tradycyjnego łamania się opłatkiem? . Nie wolno już protestować ? Jak ktoś protestuje to już na pewno: ubek esbek Żyd Niemiec (napisałbym- niepotrzebne skreślić ale dla Was wszystkie na raz pasują). Popatrzcie sobie, zamiast obrażać, na zdjęcia rozpoznajcie ludzi popatrzcie kto zacz i czym w życiu się zajmował. Miesięcznice cacy protesty w Myślenicach bee? Czarne -białe . No to pomyślcie , kto wami rządzi w centrum- taki zuch co go nawet nie aresztowali w stanie wojennym (może był swój ?), ale miał gorzej niż ci co byli aresztowani !!!(według relacji tegoż zucha,cytat lekko zmieniony, ,, zapytali mnie czy chcę być aresztowany to powiedziałem , że nie chcę no i mnie zostawili w spokoju ,, oczywiście pod rękę z komunistycznym prokuratorem P( ps Stasiu wallenrod alias cyniczny uśmiech + twarz reformy wymiaru sprawiedliwości). Gdzie pisiorki byliście w 80 a potem w grudniu 81 i dalej w czasie kiedy trzeba było chociaż bibułę i książki do Myślenic przerzucić. A później przy wyborach czerwcowych, które wciągnęły solidarność do otwartej polityki, i trzeba było w dniu wyborów choćby ulotki od rana rozdawać plakaty wieszać , cośkolwiek zaryzykować, gdzie byli dzisiejsi wodzowie również miejscowi-- w domu szykowali się do skoku ? Na kasę chyba . Pamiętam te czasy młodzi byliśmy , byli z nami tacy co nawet pośrednio w politykę się teraz nie bawią. A nieodżałowany Stachu plakaty wydawał i mówił uważajcie chłopcy. Zgroza zgroza.

  29 31

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: Gdyby o wynikach decydowali wyłącznie nasi czytelnicy…

 • 19 paź 2015

  Witam wszystkich , tym którzy zamierzają głosować na pis przypominam 2 wydarzenia z naszego podwórka i z niedawnej przeszłości;
  1 wyjątkowy pomysł pisowców w czasie głosowania przy wyborze starosty tzn aby przy wyborze (tajnym) pokazywać przy urnie na kogo się głosowało - to się ociera o złamanie konstytucji.(można zobaczyć na wiadomym filmiku)
  2 heca i hucpa w towarzystwie pani prezes Szydło i miejscowych pretorian z akcją pisowską w szkole w Pcimiu fakt mało znany, bo był szlaban na informację (zakaz wypowiedzi dla tamtejszych nauczycieli -komunizm w najgorszym wydaniu)

  4 10