Makabra w Stróży. Razem z kolegą skatował żonę

 • 17 mar 2016

  Wystarczy wspomnieć niedawną kwestię lodowiska...

  10 2

Myślenice-Tarnówka: Pieszy zginął na Zakopiance. Kto pomoże ustalić jego tożsamość?

 • 25 lis 2015

  Pan miał na sobie robocze buty, a na ubraniu trociny. Oczywiste, że trzeba szukać informacji w okolicznych tartakach, stolarniach etc.

  1 3
 • 24 lis 2015

  Tiger72, to trochę dziwne, że połowa osób, które znasz, ma na sobie trociny... Myślę, że to jest kluczowe dla opisu.

  4 5

POTENCJALNY MORDERCA W CZARNYM OPLU SIGNUM

 • 5 lis 2015

  POTENCJALNY MORDERCA W CZARNYM OPLU SIGNUM KTÓRY DZISIAJ OKOŁO GODZ. 21.15 NA ULICY PIŁSUDSKIEGO NA ODCINKU OD SĄDU DO SKRĘTU W ULICĘ SZPITALNĄ WYPRZEDZAŁ DWA SAMOCHODY W GĘSTEJ MGLE.
  CZŁOWIEKU JAK NIE MASZ MÓZGU TO NIE SIADAJ ZA KÓŁKO - MOGŁEŚ ZABIĆ CZŁOWIEKA KTÓRY SKRĘCAŁ W ULICĘ SZPITALNĄ MIGACZ DO SKRĘTU W LEWO WŁĄCZYŁ W MOMENCIE GDY WYPRZEDZAŁEŚ GO Z DUŻĄ PRĘDKOŚCIĄ SEKUNDĘ PÓŹNIEJ WJECHAŁ BYŚ MU W DRZWI I BYŁA BY MASAKRA. DODATKOWO Z PRZECIWKA RÓWNIEŻ JECHAŁO AUTO KIEROWCA KTÓREGO MOCNO SIĘ ZDZIWIŁ PEWNIE GDY WYŁONIŁEŚ SIĘ Z MGŁY NA JEGO PASIE. TYLE JEST WYPADKÓW POD LICEUM I DALEJ TRAFIAJĄ SIĘ TAK NIEMYŚLĄCY NIEŚMIERTELNI JAK ty.
  LUDZIE JEŻELI GO ZNACIE TO - NA POLICJĘ NIE DZWONIĘ BO TO BEZ SENSU OLEJĄ SPRAWĘ JUŻ TO PRZERABIAŁEM - OBY NIE BYŁO ZA PÓŹNO TAKICH LUDZI TRZEBA TĘPIĆ. NIE ZAUWAŻYŁEM NUMERU REJ. - PRĘDKOŚĆ I MGŁA BYŁY SŁUSZNE. CZARNY (RACZEJ) "TUNINGOWANY" OPEL SIGNUM NA CIEMNYCH FELGACH.
  CHCESZ SIĘ ZABIĆ PRZYP... W DRZEWO DLACZEGO KTOS NIEWINNY MA ZGINĄĆ Z TOBĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  103 6

Sfingował napad. Może trafić za kratki na 8 lat

 • 18 paź 2015

  A w jaki sposób ci ludzie mogli "przypadkowo zginąć"??? Oczywiście zachowanie podejrzanego było karygodne, ale nie wprowadzajmy przesadnego dramatyzmu.

  5 1

MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA W MYŚLENICACH:)

 • 10 wrz 2013

  Rachunki wynoszą ok. 200 zł na 2 miesiące. Dotyczy to rodziny 4-osobowej (z dwojgiem małych dzieci), która spędza w domu znaczną ilość czasu. Dane są autentyczne.

  8 5
 • 10 wrz 2013

  Mała uwaga w temacie, niby oczywista, ale jak wynika z powyższych postów czasem niedostrzegana. Szukając mieszkania do wynajęcia w bloku (spółdzielnia, wspólnota) należy zwrócić uwagę nie tylko na wysokość tzw. odstępnego, ale także na wysokość czynszu. W blokach, w których jest centralne ogrzewanie, wysokość czynszu może mocno zaskoczyć. Dla przykładu podam, że w mieszkaniu o powierzchni 36m2 w bloku nr 5 na osiedlu czynsz wynosi ok. 350 zł, zaś w mieszkaniu o powierzchni 41m2 przy ul. Solidarności (nowe budownictwo) jest to ok. 100 zł. Nie wspomnę już o cenie ciepłej wody w bloku nr 5. Dlatego różnica w cenie wynajmu jest czasem tylko pozorna. Trzeba przy tym brać pod uwagę standard mieszkania, otoczenie itd., co dla wielu osób ma kapitalne znaczenie.

  5 5

Ruiny zamczyska na Uklejnie

Dobry żart tynfa wart

 • 14 lip 2011

  Wrócił baca z pielgrzymki do Rzymu. Na lotnisku wita go pokaźna grupa górali. Baca stanął na progu samolotu, twarz skierował w stronę swych przyjaciół, uniósł ręce w górę i donośnym głosem woła:
  - Aveee, Aveee!!!
  Górale szepczą między sobą:
  - Widać, że u Papieża był. Wrócił odmieniony, święty.
  A baca woła dalej:
  - A we samolocie żem rzygoł jak pieron!

  1 3

POJEMNIKI NA ODZIEŻ UŻYWANĄ W MYŚLENICACH

 • 26 kwi 2011

  Dokładnie to samo widziałam w Niemczech pod nazwą Flohmarkt czyli pchli targ. Istna rewelacja. Świetne rzeczy w śmiesznych cenach.