Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • 7 wrz 2015
  Draco napisał/a:

  może coś bliżej - jacy lekarze? błąd ludzki zawsze może się zdażyć, kwestia tylko konsekwencji za ten błąd. Jeżeli nie wynika on z organizacji pracy szpitala to mógł się wydażyć w każdej innej jednostce. Chyba, że dany lekarz był niekompetentny lub "niedysponowany". Jeżeli ostrzegasz to prosze troszke bardziej konkretnie.

  Lekarz to nie krawcowa, gdzie błąd ludzki idzie naprawić czy skorygować!!! Zastanów się co piszesz, proszę Cię. Chciał(a) byś aby Twoje dziecko było kaleką przez całe życie, tylko dlatego że lekarz popełnił błąd???

  Nie będę pisał o szczegółach, gdyż jest to świeża sprawa, i proszę sobie wyobrazić co rodzice i rodzina przeżywa, przez tą [s]bandę[/s] grupę osób odpowiedzialnych za poród..

  5 27
 • 7 wrz 2015

  Błagam Was, nie rodźcie w Myślenickim szpitalu!!! Dzisiaj w nocy lekarze omal nie zabili dziecka... przez niekompetencje lekarzy omal nie doszło do tragedii. Zastanówcie się drogie Pani czy chcecie rodzic w tym szpitalu...

  Konsekwencje już są widoczne gołym okiem, a jakie konsekwencje będą gdy dziecko zacznie się rozwijać!!!

  Od razu również apeluje o modlitwę za zdrowie dla dziecka... niech Bóg miłosierny ma go w swojej opiece, gdyż czym dziecko zawiniło... że w Myślenicach mamy lekarzy takich jakich mamy...

  12 37

Salon Play !!!

 • 2 wrz 2015

  Jestem w Play już od ponad 6 lat i zawsze korzystam z przedstawiciela biznesowego, a nie z salonu! Do salonu chodzę tylko gdy muszę wymienić kartę SIM (a to zdarzyło się chyba ze 3 razy). Wiem, że nie wszyscy mają firmy i muszą korzystać z salonu, ale ja zawsze wyznaję jedną podstawową zasadę:

  - podpisuję umowę BEZ TELEFONU - nie tylko tańszy mam abonament, przeważnie krótszy okres podpisanej umowy, to w dodatku nie muszę brać telefonu jaki mają aktualnie na stanie.
  - telefon kupuje przeważnie przez Allegro, ale odbieram go osobiście w salonach w Krakowie (telefon nowy, gwarancja producenta i zdecydowanie taniej niż gdybym brał w Play).

  9 3

Sklep ze zdrową żywnością - co myślicie??

 • 2 wrz 2015

  Pytanie tylko czy TANIE jedzenie jest również ZDROWE ?