Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

 • 22 lis 2016

  Oj widzę że temat POLPLASTU wraca na tapetę :) Niestety trzeba powiedzieć to głośno że planiści w tym zakładzie się do niczego nie nadają !!!!!Planowanie leży na łopatkach i kto najbardziej na tym cierpi? Oczywiście zwykli pracownicy z produkcji,( Ci którzy najmniej zarabiają) bo przez takie planowanie okaże się że to właśnie przed samymi Świętami będzie najwięcej roboty i będziemy pewnie tyrać aż do Wigilii. Zresztą w tym zakładzie jest dużo do poprawki!!!! Dużo osób się zwolniła i pewnie jeszcze sporo się zwolni. Nie bez powodów na pewno! Zarobki są może nie najlepsze ale socjal faktycznie niezły, ale niestety system premiowania też leży na łopatkach!!! Premie są przyznawane przez zmianowe i koordynatorów i nie oszukujmy się, bo nie są przyznawane za to jak ktoś pracuje i czy wyrabia normy, lecz za to czy jest lubiany czy nie!!!! W innych zakładach premia nie zależy od zmianowej czy koordynatora tylko od tego czy ktoś na premię zasłużył czy nie!!!! Za pobyt na L4 pracownik jest karany 2 razy, bo najpierw jest mu zabierana premia miesięczna a później dodatkowo połowa premii półrocznej!!!! To też jest nie w porządku!!!!

  39 4
 • 9 wrz 2015

  Czy wy to ludziska widzicie? Usuwają nasze komentarze odnośnie pracy w tym obozie pracy!!!!! Normalnie masakra!!!! To już nawet wypowiedzieć się nie wolno? Widać że prawda w oczy kole!!!! No cóż Panowie kierownicy i Panie Wys......... może pora na jakieś przemyślenia!!!!

  27
 • 31 sie 2015

  4 dni urlopu na żądanie koleżanko jak sama nazwa wskazuje, można sobie wybrać wtedy kiedy ci pasuje!!!! Skoro komuś pasuje akurat w weekend to jest jego sprawa i za takie coś nie powinna być odbierana żadna premia nie ważne czy zwykła czy półroczna!!! A to że nie było w danym dniu aż tyle osób w pracy, no cóż nie zapominaj że jest jeszcze okres urlopowy!!!!Skoro jesteś tak zadowolona z pracy tam to gratuluje!!!! I tak apropo nie chodziło mi o osoby które siedzą w biurze na górze tam gdzie księgowa!!!! Jedynymi osobami które w tym zakładzie są zadowolone z pracy i pensji to właśnie biuro!!! Widać że niska pensyjka cię zadowala skoro tak ochoczo się wypowiadasz!!! I pamiętaj jeszcze o jednym że zmiana zmianie nie równa, skoro udało ci się trafić na dobrą zmianę i zmianowych to się ciesz,że nie masz problemu z urlopem!!!! Zresztą po komentarzach widać ilu jest zwolenników pracy w tym zakładzie a ilu przeciwników hehe:) na razie jesteś osamotniona w bojach :P

  44 6