Czarna samica kruka

 • 2 wrz 2015

  Chciałabym wszystkim polecić książkę Dariusza Pawłowskiego "Czarna samica kruka", połączenie thrillera psychologicznego i horroru. Autor napisał ją w taki sposób, że czyta się szybko ze względu na język, ale jednocześnie akcja wciąga i przenosi w inny świat. Już sama okładka książki budzi zainteresowanie u czytelnika tajemnicze i mroczne barwy. Warto przeczytać, nawet jeśli ktoś nie jest przekonany do gatunków.

  2 5

Jakie książki czytacie i co polecacie ?

 • 1 wrz 2015

  Tak na prawdę czytam wszystko i wszędzie, bo uwielbiam to robić. Ostatnio przeczytałam i mogę polecić połączenie thrillera psychologicznego i horroru Dariusza Pawłowskiego "Czarna samic kruka", wspaniała książka, od pierwszych stron przenosi czytelnika w inny świat. Polecam!

  1
 • 28 sie 2015

  Ostatnio przeczytałam książkę Dariusza Pawłowskiego "Czarna samica kruka", połączenie thrillera psychologicznego i horroru, opisana praca policji, seryjnego mordercy, profile psychologiczne. Książka pozwala na przeniesienie się do innego świata. Ta książka pomogła mi się przekonać to takiego gatunku literatury.

  1