DOBRY WETERYNARZ

 • 6 lip 2019

  do iwon
  Gdzie była Pani wcześniej? zanim doprowadziła Pani tego biednego psa do takiego stanu???
  Jakim trzeba być człowiekiem, żeby ruszyć dópę do lekarza jak już pies kona , a na dodatek jeszcze mieć do niego pretensje bo nie jest cudotwórcą . Tacy ludzie w ogóle nie powinni mieć zwierząt - żadnych!!!

  27 4

Kto pomoże ?

 • 29 sty 2018

  Gazeta Krakowska- prawie codziennie zamieszcza artykuły o deweloperach. Super Ekspres, Fakt.

  23 1

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ

 • 2 sty 2018

  [cytat=Ottoman]Chyba nie ten adres pretensji. Starostwo wydaje pozolenia na podstawie zapisów w Planie zagospodarowania przestrzennego albo decyzji o warunkach zabudowy. A to należy do Urzędu miasta.
  W powiecie myślenickim są równi i równiejsi - nie wszyscy muszą stosować się do planu zagospodarowania przestrzennego. Znam osoby, które otrzymały pozwolenie na budowę niezgodnie z planem.Pozwolenie otrzymały od Pana Rysia. Na nadzór budowlany w takich sytuacjach nie masz co liczyć. Nie muszę chyba pisać kto zapłacił za plany zagospodarowania.

  34 1
 • 2 sty 2018

  To prawda. Apartamentowce są budowane na każdym skrawku ziemi- dzięki Panu Rysiowi ze Starostwa. Ciasnota, brak miejsc parkingowych, kiepskie materiały - zwłaszcza Jania Construction. Zobacz sobie rownież na nowy apartamentowiec za MOKIS'em woda stoi w garażu-widać od ul. Mickiewicza. Pan Ryś zapomniał, że był tam Kobyli Potok. Myślenice zaczynają wyglądać koszmarnie

  56 3

Dr. Chęciński a poród w Myslenicach

 • 31 mar 2017

  Urodziłam dwójkę dzieci w szpitalu w Myślenicach i bardzo dobrze wspominam oba porody, ciąże prowadził dr Dudek, który jest lekarzem z powołania, a poza tym jest człowiekiem z klasą. Podziwiam Go tym bardziej ,że wypowiedział się na tym forum, atakowanym przez anonimowe osoby. Łatwo jest kogoś krytykować i niszczyć jego dobre imię zasłaniając się pseudonimem.
  Ja , jako pacjentka nie wiem gdzie dr spędza wakacje, a nawet mnie to nie interesuje,dlatego myślę, że są to pomówienia osoby z jego bliskiego otoczenia.

  48 9