WIELKA WODA 2014: Wspólnie tworzymy raport powodziowy z powiatu

 • 16 maj 2014

  I gofry zamknięte...

  17 4

Jakość paliw na stacjach

Jawornik: Kładka nad "Zakopianką" w 2015 roku

 • 6 gru 2013

  Ale straszydło. Dobrze przynajmniej, że bedzie bezpieczniej.

  31 2

Osiedle Tysiąclecia: Parking zamiast boiska w czerwcu 2014

 • 2 gru 2013

  Czy wy rozumiecie znaczenie słowa REWITALIZACJA? Co za kretyn wymyślił wylanie betonu dla 60 samochodów i nazwanie tego genialnego pomysłu OŻYWIENIEM tej części osiedla? Najlepiej wybrukujcie wszystko, co pokryte jest trawą, niech jeszcze więcej samochodów sie zmieści.

  21 16

Pracownie gastronomiczne na 50-lecie Małopolskiej Szkoły Gościnności

 • 24 wrz 2013

  Prawie jak kuchnia Masterchefa :) Brakuje zdjęć ze spiżarni!

  14 3

Dobczyce: Nowy system oznakowania w Ośrodku Zdrowia

 • 24 wrz 2013

  "...pacjentom poruszanie się po obiekcie ma ułatwić m.in. system informacji".

  Napis na tablicy: NZ POZ DOB-MED nigdy tak nie ułatwił mi poruszania się po obiekcie.

  Przypomina mi to "Sur z kisz kap" w barach mlecznych :)

Ten film będzie promował Myślenice: Chwalicie się swoim pochodzeniem? [WIDEO]

 • 12 cze 2013
  Anpl napisał/a:

  maciek napisał/a:Też się jest czym chwalić. Może by pokazali prawdziwe oblicze Myślenic? Obsyfione plakatami drzewa, zasępionych busiarzy, dziurawe drogi, Urząd Pracy o 8 rano?filmik ma promować a nie straszyć. Każde miasto ma lepsze i gorsze strony więc nie rozumiem po co się tu czepiać.

  Ogólnie Myślenice zostały pokazane w bardzo pozytywnym i ciekawym kontekście, a sam filmik na pewno zachęca od wizyty w naszym mieście.

  Anpl, W reklamie jogurtów też są zawsze całe, piękne, truskawki na pół kubeczka, i wszystko piękne, wymuskane - dopóki nie otworzysz tego jogurtu w domu... Tak samo i z tą reklamą. Pięknie opakowane g....nko w sreberku. Z wyciągiem narciarskim, który nie funkcjonuje. Pamiętaj, że telewizja kłamie :) Szkoda że to wszystko z moich podatków.

  18 12
 • 12 cze 2013

  Też się jest czym chwalić. Może by pokazali prawdziwe oblicze Myślenic? Obsyfione plakatami drzewa, zasępionych busiarzy, dziurawe drogi, Urząd Pracy o 8 rano?

  71 14

Siepraw: 15 samochodów "na zakazie” pod wyciągiem

 • 13 lut 2013

  To niestety dzieje się naprawdę, to co się wyprawia w Myślenicach może przyprawić o zawał. Zdezelowanymi rzęchami rozbija się myślenickie buractwo pozbawione krzty wyobraźni, większość ma w dupie że jeśli jeden pojazd zatrzyma się przed przejściem dla pieszych, to drugie z naprzeciwka ma zasrany obowiązek zrobić to samo... ale gdzie tam!

  Kto tym debilom dał prawo jazdy?

  10

RONDO ŚRÓDMIEŚCIE: Jakie nadać mu imię?

Najczęściej łamane przepisy przez kierowców i pieszych na ulicach Myślenic

 • 18 paź 2012

  Karne ku**sy zakupione. Kosztują mniej niż telefony na straż miejską :-)

  5 1
 • 18 paź 2012

  Policjanci pełniący służbę w Myślenicach tak naprawdę mają w głębokiej d...e kierowców, którzy parkując swoje samochody gdzie popadnie zachowują się, jakby byli w jakimś buszu bez reguł i poszanowania innych.

  Szkoda, bo z samej ul. Średniawskiego przy kościele można by z mandatów dobrze wypchać miejską kasę. A to przecież tylko ułamek tego, co się w tym mieście dzieje z łamaniem przepisów.

  Ciężko policjantom i SMiejskim dupcię poderwać z fotela, ile razy ich wzywałem, aby interweniowali. "Nie ma ludzi aktualnie, mamy tylko kilku funkcjonariuszy na etacie, blablabla, są w terenie, wiecie, rozumiecie"... Żena.

  A tak w ogóle, co to jest to sto złotych? Do dupy prawo, bo gwarantuję, że gdyby jeden z drugim zobaczył na mandacie jedno zero więcej, to byłby tu porządek, o którym nikomu się chyba nie śniło :-)

  12 5

ALARMUJECIE: Myślenice zaśmiecone reklamami i ogłoszeniami

 • 8 paź 2012

  Temat mielony od wielu lat, który kończy się wyłącznie na narzekaniu i biciu piany. Myślenice to jedno wielkie śmietnisko, oblepione drzewa, przystanki, niesprzątane ulice, syf gdzie się tylko spojrzy. Jeszcze do niedawna zrywałem te śmieci z drzew i słupów. Jednak ta garstka osób, którym to przeszkadza jest bezsilna. Tu potrzebna jest jakaś naturalna wymiana pokoleniowa, bo nie da się wieśniakom wbić do tych pustych łbów elementarnych zasad kultury... Żenada.

  12 1

Reklamy i ogłoszenia w naszym mieście

 • 8 paź 2012

  Temat mielony od wielu lat, który kończy się wyłącznie na narzekaniu i biciu piany. Myślenice to jedno wielkie śmietnisko, oblepione drzewa, przystanki, niesprzątane ulice, syf gdzie się tylko spojrzy. Jeszcze do niedawna zrywałem te śmieci z drzew i słupów. Jednak ta garstka osób, którym to przeszkadza jest bezsilna. Tu potrzebna jest jakaś naturalna wymiana pokoleniowa, bo nie da się wieśniakom wbić do tych pustych łbów elementarnych zasad kultury... Żenada.

  Ottoman, to wyraz wyjątkowej bierności i olewczego stosunku do tematu estetyki miasta. Nikt tam nie przejmuje się tym syfem. Masz rację - to czyste żniwo dla miejskiej kasy. Tak samo, jak łatwe pieniądze z mandatów za postój na zakazach.

  2 1

Motocykliści ciałem i duchem

 • 10 sie 2012

  Gdyby postawili na tej ulicy fotoradar, bylibyśmy najbogatszą gminą w Polsce, zostawiając Sopot daleko w tyle :-)

  1 2
 • 10 sie 2012

  Trzy minuty później przywlokła się Straż Miejska, wjechała, zjechała, zgłoszenie odfajkowane, plan wykonany. Ale wieśniak z tego motocyklisty, że nie poczekał na patrol, nie? Tak to niestety w tym mieście działa...

  2 2
 • 10 sie 2012

  Czy ktoś z Państwa byłby mi w stanie wytłumaczyć, co takiego zajeb....go jest w jeździe motocyklem z prędkością 100km/h pod górę ulicy Dunin-Brzezińskiego, kółku po parkingu koło basenu i zjazdem z piskiem opon z powrotem?

  Czy jeden z drugim masz choć odrobinę wyobraźni w swoim kurzym móżdżku, na jakie niebiezpieczeństwo narażasz innych (zwłaszcza dzieci, pieszych z wózkiem, czy wyjeżdżających z ul. Solidarności) szarżując z taką prędkością po strefie ograniczenia do 30km/h?

  Życzę każdemu , który kiedyś w końcu wypieprzy się na tym swoim motorze dożywotniego kalectwa, i paraliżu najlepiej od szyi w dół - może dotrze do niego, że osiedlowa ulica nie jest torem wyścigowym.

  6 4

Myślenice w "Interwencji" czyli sprawa zakładu pogrzebowego...

 • 26 lip 2012

  O ja p....ę, to się nie dzieje. Co za sitwa!

  25 4

Pierwszy wakacyjny weekend: Raport policji

 • 3 lip 2012

  Policji najwyraźniej zagubiła się w notatkach karteczka z codziennymi przypadkami darcia ryja o 2-giej w nocy przez wyluzowaną gówniarzerię na Dunin-Brzezińskiego i rajdów motocyklowych tamże...

  23 2

Straże Pożarne

 • 19 cze 2012

  Czy ktoś byłby uprzejmy wyjaśnić mi, po jaką cholerę o północy najpierw wyje syrena, a potem przez puste miasto na sygnale wozy strażackie i radiowozy? Czy nie istnieje coś takiego jak telefony komórkowe, aby powiadomić kogo trzeba o pożarze? Czy w środku nocy nasza aglomeracja jest tak potwornie zakorkowana, że pojazdy uprzywilejowane muszą używać sygnału?
  <div>Przeraża mnie, jak wszyscy nawzajem maja w dupie siebie i prawo do spokoju, a kto ma w dupie głębiej ten jest fajniejszy. Z klechą dzwonnikiem na czele. Banda nieokrzesanych , którzy nie potrafią ze swoim sposobem myślenia i poszanowania innych wyjść nieco dalej poza czasy Piasta Kołodzieja. Przecież nikt w tym mieście nie ma małych dzieci i wszyscy idą do pracy na 13-tą...</div>

  7 22

Nic, tylko pójść w ślady Lewinian :-)

Najlepsza miejscówka na piknik?

 • 28 kwi 2012

  To nieprzyzwoite siedzieć w domu w taką pogodę :-) Może znacie jakieś piękne miejsce w okolicy, gdzie można wybrać się na piknik z malutkim dzieckiem? Poza Zarabiem oczywiście :-)  Z góry dziękuję za propozycje!

  8 2

Śmierdząca sprawa: Dlaczego nie sprzątamy po swoich psach?

 • 23 kwi 2012

  Muza, wprawdzie nie mam psa, i ostro potępiam ignorancję, właścicieli swoich czworonogów, którzy nie sprzątają po swoich pupilach. Muszę jednak przyznać Ci rację, że ciemny lud, który wdepnięcie w psie gówno postrzega jako coś "na szczęście" nigdy nie przystosuje się do faktu, że są jeszcze oprócz nich cywilizowane i odpowiedzialne osoby, które robią po swoich psach porządek.
  Tak, drodzy Państwo, zamiast gapić się z niedowierzaniem na to, że innym zależy na czystości sprawdźcie, czy przypadkiem sami własnie nie wdepnęliście. Na szczęście.

  14 5

Myślenice: Akcja wiosenne porządki. Szukamy zaniedbanych miejsc

 • 16 kwi 2012

  Może wreszcie szanowne służby pochylą się nad tematem rozklejania ogłoszeń na drzewach i gdziebądź. Żenada, co się wyprawia w tym mieście, syf syfa syfem pogania :/

  19 1