Tłumy dla Ksawerego. Zebrano 1 191 532 zł . To więcej niż potrzeba

 • 8 wrz 2015

  Ciekawa jestem, czy wpłaciłaś chociaż złotówkę, żeby się wypowiadać. Ci ludzie wyszli do świata z prośbą o pomoc, na fb akcja szybko się rozprzestrzeniła. Leczenie kosztuje określoną kwotę, a pomyślałaś, babo, że oprócz tego oni muszą też skądś wziąć pieniądze na przeloty do USA?
  Jeżeli rodzice dziecka z Trzemeśni nie wyszli z inicjatywą, czy prośbą o pomoc, widocznie dali radę samodzielnie, a Ty nie powinnaś się wtrącać w zarządzanie czyimiś pieniędzmi. Może jak Tobie zostanie z wypłaty to zabierzemy i damy tym, którzy są bardziej potrzebujący? Troszkę pomyśl czasami.
  Pozdrawiam

  4

Tenczyn: W wypadku zginął 66-latek. Sprawca prowadził po dopalaczach

 • 12 sie 2015

  Około godz. 5:20, kierujący osobowym mitsubishi jadąc od strony Zakopanego na łuku drogi  na podwójnej ciągłej próbował wyprzedzić cysternę. Efektem było zderzenie czołowe z jadącym z przeciwka audi. 66-letni kierowca audi w wyniku tego zderzenia zginął. Dwie osoby zostały ranne.  Myśleniccy zatrzymali 24-letniego kierowcę mitsubishi.Mieli też już sygnał od kolegów z sąsiedniego powiatu suskiego, że kilka minut wcześniej w Jordanowie właśnie ten młody człowiek, spowodował kolizję z innym pojazdem. Kiedy poszkodowany chciał wezwać policję, uciekł.

  Zrodlo :tvn24

  40 1
 • 12 sie 2015

  Dożywocie dożywociem, ale bez żarcia za nasze pieniądze. Ciężkie roboty w kamieniołomie, nie jakieś wolontariaty. A najlepszym rozwiązaniem byłaby kara śmierci. Oko za oko.

  67 26