Zmiana proboszcza w parafii Krzczonów

 • 10 cze 2018

  Do Powodzianin.
  No tak moje kropki są większym grzechem niż brak twojej (gdzie sens twojego zdania zostaje zupełnie zaburzony). Twoja pisownia z małej "ci, ty" (gdzie zwracasz się bezpośrednio do odbiorcy) jest oczywiście mniejszym grzechem niż moje "twoje" z małej. Wyjaśnię. Piszę z małej bo to wyraz całkowitego braku szacunku dla twojej osoby. Napisałam "Borze" używając edytora,moja wina że nie sprawdziłam teksu nim wrzuciłam komentarz. Biorę to na klatę. Pomijam twoją pisownię "pismo święte" gdzie wiadomo że piszemy z duże i to nie ze względu na szacunek. Moje zdanie na temat Księdza też jest większym grzechem niż twoje i twoja racja jest bardziejsza niż moja. Za chwilę wylejesz na mnie wiadro pomyj (używając słów:głupia, wiejska baba itp.) bo jesteś sfrustrowanym, młodym "staram kawalerem" mieszkającym kątem u mamusi, którego ogromna wiedza nie idzie w parze z osiągnięciami. Nie masz przyjaciół ani nawet znajomych a dziewczyny omijają cię szerokim łukiem. Największym twoim problemem jest to że ty nawet sam siebie nie lubisz. Czepiasz się pisowni myśląc że sam jesteś nie omylny. Pycha przyćmiła racjonalne myślenie. Szukasz drzazgi u innych a sam belki u siebie nie widzisz. To mój ostatni wpis na tym forum bo poziom który reprezentujesz zmusza mnie do zniżenia się do niego a ja tego nie chce. Teraz idę do kościoła może będziemy siedzieć w ławce obok. RZegnam.

  42 145
 • 9 cze 2018

  Cudzysłów użyłeś ponieważ napisałeś to gwarą (krzczonowską zresztą) ale po "nie traktuj dosłownie słowa pisanego" powinieneś użyć kropki. Wiem że twoje horyzonty sięgają bardzo daleko może nawet dalej niż Pcim ale co ja tam mogę o tym wiedzieć, głupia gęś że wsi, tej nie mentalnej Panie Miodek(obiecuje że to przed snem ostatni mój komentarz) idę spać do stodoły na siano.....

  42 126
 • 9 cze 2018

  Macie rację poziom zero tego forum. Mój piec jest bardziej inteligentny niż ty jeden z drugim, bo sam wie kiedy podgrzać wodę. A ciebie biedaku zabolał czuły punkt.... Czyli jednak jesteś ze wsi i pewnie nosisz wodę że studni.... Hihihi. Żałuję że wdałam się w tą pyskówkę bez celu,to nie w moim stylu, pójdę jednak za moim mentorem duchowym i z dystansem popatrzę na to wszystko co tutaj się dzieje. Gra nie warta świeczki. Choć muszę przyznać że upuszczenie żółći pomogło.... Idę żyć pełnią życia..... A ortografię zawale na karp dysleksji.... To chyba tyle forumowicze nie z naszej wiochy..... Syyyyyy..... A teraz wasza kolej na upuszczenie sobie jadu.... Zapraszam....

  43 133
 • 9 cze 2018

  Jeśli nie jesteś z tąd, nie wierzysz w Boga, i wieśniacy Cię nie interesują to po co siedzisz na tym forum...... Nie rozumiem. Daje sobie rękę uciąć że największe miasto w jakim ostatnio byłeś to Mszana no może Jordanów a i jeszcze Myślenice wieeeelka metropolia. I pewnie w pierwszej ławce siedzisz nobo skąd możesz wiedzieć jakie nas wieśniaków rozrywki dotyczą. I oczywiście nie jesteś z naszej wsi...... Hahaha standard. A swoje poglądy możesz wsadzić sobie w swoje 4 litery.

  50 136
 • 9 cze 2018

  Ksiądz nie jest taką samą osobą jak ty czy ja bo o ile mi wiadomo to sakramentów nie możesz uszielać, chociażby w tej kwestii się różnimy, najświętszego sakramentu też nie możesz wystawić, ani nie przemienisz chleb i wina w Ciało Chrystusa i Krew. A zapomniałam...... Przecież ty na sraczkę tam przychodzisz noi haki na księdza szukać..... Marny twój los człowieczku jeśli się w porę nie opamiętasz, ne igraj z Bogiem a do jego domu nie przychodzi na sraczkę.

  47 131
 • 9 cze 2018

  Na odejściu Księdza stracą nie tylko dzieci które nie pojadą do Kołobrzegu ale wszyscy chorzy samotni do których co tydzień przyjeżdża Ksiądz. Stracą wszyscy Ci którzy chcieli się modlić, Adorowac, Ci którzy chcieli dowiedzieć się czegoś więcej na temat Boga wiary. Ale wy TUMANY krzczonowskie tego NIGDY nie zrozumieć. Dla nas jesteście szujami. NIGDY WAM TEGO NIE ZAPOMNIMY. Księdzu życzymy wszystkiego dobrego i mądrych ludzi wokół siebie.

  61 124
 • 27 maj 2018

  Przeciwnicy księdza są jak totalna opozycja nie mają pomysłu na siebie, nie wiedzą jak przyciągnąć wyborcówa na dodatek wszyscy się z nich śmieją. Petru niby odszedł ale siedzi w Nowym Targu.....jedyne co ich trzyma przy życiu to wygryzienie księdza i rzucanie mu kłód pod nogi....szukanie haków na niego. Ale to wam się nie uda sami wiecie jakie PiS ma poparcie... A PiS iory to my ZJEDNOCZONA PRAWICA (a co prawe jest Borze, a jeśli Bóg z nami to kto przeciwko nam?) ...... Plusy i minusy nie mają tutaj rządnego znaczenia tylu was jest ilu z kościoła wyszło, tzw margines ulubione słowo Jóźia. Są ludzie którzy mogą księdza nie lubić i to zrozumiałe tak też było wcześniej ale NIK świństwo nikomu nie robił. Pogadali pogadali i tyle ale teraz to już gruba przesada. Zastanówcie się dlaczego niszczycie człowieka?
  Możecie go nie lubić nie dawać na tace nie chodzić tutaj do kościoła ale dajcie mu spokój. Gdybyście mieli te niemy dowody na niego to by go już tu nie było. NIC nie macie a wy postronni ludzie nie wierzcie w te brednie i nie angażuje się w walkę przeciwko księdzu jeśli nie jesteście pewni na 100%ze jest czemuś tam winny. Idźcie w czwartek na adorację ukleknijcie przed Pana Jezusem i w ciszy się zastanówcie. Płeć bzdury każdy może ale kto za to później odpowie KTO.........

  86 156
 • 26 maj 2018

  To jak to Józiu jest ze margines decyduje o tym żeby ks został. Wasze wpływiki okazały się bardzo liche że przez 3 lata nie udało wam się wykurzyć księdza, wszystkie wyimaginowane czyt. Wymyślone sytuację nie dały rady. I znowu trzeba nagrywać, jeździć do kurii i tym podobne. Biedni ludzie z was, może kiesa pełna ale w głowach słabo tak to jest jak podstawówkę ledwo się konczy i nic się nie rozumie co do ciebie mówią.

  81 136
 • 3 lip 2016

  No to pojechałaś "parafianin2" z grubej rury. I bardzo dobrze, bo z tymi judaszami inaczej sie nie da.
  Przykro na to wszystko patrzec. Ksiądz Z. w końcu dopiął swego.

  121 27
 • 4 sie 2015

  W końcu odezwał się jakiś głos rozsądku (Andrea82). To co przez ostatnie 2 miesiące wyprawiał ksiądz proboszcz opłakując na ambonie swoje odejście na emeryturę było żenujace. Powinien przyjąc nowego proboszcza z otwartymi rękami i przekazać mu wszystkie ważne sprawy parafii a nie wyjechac na wczasy. Tego wymagałaby kultura i uprzejmość której księdzu Zbigniewowi zabrakło...
  Najwyższ pora na zmiany. Życzę wszystkiego dobrego nowemu proboszczowi!

  177 53