Nowy kościół w Trzemeśni

 • 4 wrz 2016
  idefix napisał/a:

  Od paru ładnych lat przy kościele w Trzemeśni jest parking, duży parking. Mały apel do bezmyślnych kierowców parkujących na drodze przy chodniku. Za parkowanie nie pobierane są opłaty jest on darmowy i mieści wszystkich dlatego bardzo proszę o nie parkowanie na drodze przy chodniku.

  Przecież tam parkują same lenie ktòrzy najchętniej nie wychodziliby z aut i w nich słuchali kazania. Wstyd .

  17 6

500+ w Myślenicach

 • 18 cze 2016

  Ha super wniosek złożony po 20 kwietnia kasa wczoraj na koncie.:-*

  3 2
 • 1 cze 2016
  Katarzyna Salawa napisał/a:

  Wie pani co tylko winny się tłumaczy,co to panią obchodzi kto pilnuje moje dzieci,? A to że napiszę prawdę o niektórych i bronie kobiet takich jak ja to już coś złego? Bo na to wychodzi ze prawda w oczy kole i że niektórym przeszkadza to że jest powiedziana prawda, a jak mam czas to pisze mamy wolny kraj i wolność słowa i każdy może się wypowiadać ile chce i kiedy tylko chce,

  Gdyby była Pani taka pracowita jak wygadana to zapewne nie czekałaby Pani na 500+ . W zupełnością zgadzam sie z poprzednim postem ,,zygi" nt.niepracujących matek ,a te posty mòwią same za siebie. Ucinam dyskusje- nie schodzę do poziomu tych najbardziej aktywnych na forum.

  11 7
 • 1 cze 2016

  Pani Katarzyno Salawa czy Pani napewno należy się 500+ ? Kto Pani pilnuje dzieci ?bo sądząc po aktywności na forum to strasznie mało czasu Pani poświęca dzieciakom.

  17 6

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 29 paź 2015
  renaw napisał/a:

  W Janie jakaś paranoja, prawie wszystko poprzestawiane. Zakupy trwają dwa razy dłużej bo wszystkiego trzeba szukać. Gratuluję Pomysłodawcy a raczej Pomysłodawczyni :[

  Dlatego wole iść do STOPA na osiedlu wszystko ładnie i przejrzyście obsługa pomocna i miła - no opròcz tych najmłodszych roztrzepanych.

  9 6

Czy wiecie coś na temat nowo otwieranego supermarketu STOP na osiedlu

 • 18 wrz 2015

  Robię tam zakupy często, wszystko kupię co potrzeba. Dotychczas była m zadowolona- ale ostatnio byłam świadkiem jak młoda pani przy klientach robiła awanturę koleżankom, że stoją i nic nie robią. Bardzo mnie to zniesmaczyło - taki brak szacunku dla klienta i dla koleżanek?! Gdyby była książka skarg napewno zostawiłabym wpis z informacją dla kierownika.

  23 4

Szaflary

 • 4 sie 2015

  Ja też byłam w ,,gorącym potoku,, - rewelacja !

  7 3

W czym wasz facet chodzi po domu?!?

 • 31 lip 2015

  Chwalisz się czy żalisz? Bo w sumie to niewiem o co ci chodzi.

  46 6