Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

 • 16 wrz 2015
  Loola napisał/a:

  Skoro dyrektor nic nie zrobił jak ludzie się zwalniali po 10 latach pracy w tym zakładzie...To czego się teraz spodziewać...Też nic się nie zmieni...Przykre jest to,że można tak nie mieć poszanowania dla pracownika,który na nich wszystkich zapierdziela...Eh

  Właśnie.....Loola ma rację. Zatrudni sobie uchodźców maja osiedlić w Lanckoronie i Zakrzewowie!!!! Będą mi zapierdzielać za 1000 zł!!! HA HA HA Z zakładu zrobią meczet!! To wszystko co się dzieje w Polplaście zaczyna być śmieszne i żenujące. Zamiast zachęcić pracownika do pracy czyli np. podnieść zarobki........ To oni wolą podnosić normę, i są tam takie głupie pindy, które to wyrabiają za 6.30 netto na godzinę ha ha ha. Są tam zatrudnione osoby , które za przeproszenie nie robią nic i jeszcze maja dużo do gadania!!!! Nie znają się na niczym kompletnie nawet na rozwiązaniu problemu z produkcją!!!!

  35 1
 • 13 lip 2015

  Witam pracuje w polplascie już 2.5 roku szczerze nie polecam firmy ze wzgledu na nowego wice dyrektora on cały ten zakład przewraca do góry nogami. Ludzi straszy normy podnosi za 1300 zł maja wymagania jak cholera. Moim zdaniem nowy wice dyrektor chce ten zakład doprowadzić chyba do bankructwa. Jeszcze kwestia premii pół rocznej chce ją zlikwidowac, wtedy to już nie bedzie sie opłacać pracowac w tym zakładzie. To co się tam dzieje teraz to przekracza wszelkie mozliwości. Poprostu Żenada!!!!!

  22 4