Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • 16 cze 2016

  (przed remontem), było narzekanie, że sale nieprzyjemne, łózka niewygodne, mało łazienek, że ciasno na salach, teraz, (po remoncie) też jest narzekanie bo zamiast 2-ch łazienek jest łazienek 5, no i że łóżek z 25 zrobiło się na 15 - przecież jedna pacjentka zajmuje 1 łóżko a nie 2.
  Jeżeli chodzi o poród rodzinny to jest- mąż, partner,ojciec dziecka może być przy narodzinach i cieszyć się pierwszymi chwilami życia dziecka z młodą mamą.
  Drogie mamy, nie bądźcie egoistkami - to że dziecko musi zostać, a wy możecie wyjść do domu - to nie jest przeciwko WAM. Nie tylko Wy jesteście na tym oddziale, przychodzą nowe pacjentki które rodzą i dla nich ma nie być miejsca - bo za wszelką cenę Panie, chcecie zostać z noworodkiem który potrzebuje jeszcze chwile hospitalizacji.

  39 16
 • 3 sty 2016
  gosia2897 napisał/a:

  Dziewczyny dobra wiadomość oddział położniczy otwarty od 03.01.2016 tak przynajmniej mówi ordynator więcej info tutaj http://www.myslenice-itv.pl/szescioro-dzieci-urodzilo-sie-01-01-2016-w-myslenickim-szpitalu/

  Gosia! nie 3 stycznia tylko w Trzech Króli! - a to jest różnica

  2
 • 28 gru 2015

  Przenosiny oddziału podobno albo jeszcze przed albo już po Nowym Roku. A co do lekarzy...tylko oni wiedzą jak pracują - dyżurują (kiedy, z kim i na jakim odcinku).

  2
 • 24 paź 2015

  remont podobno potrwa do końca marca 2015 - jak nie dłużej. jak na razie to poowoli się kończy na odcinku położniczym. Jak czytam post Mini, to w Myślenicach jest podobnie - tylko niestety lekko ciasno. Dzieci też są zabierane na noc a wczesnym rankiem przywożone do matek. Niestety łazienki są dwie... jedna z prysznicem,a druga tylko z W-C. Cięcia wykonywane są na bloku operacyjnym, a naturalne w 3 dobrze wyposażonych salach. Jeżeli z matkami jest wszystko dobrze to po 2-3 dobie (zależy czy naturalny poród czy cesarka) wychodzą do domu z dziećmi bądź same.
  Niestety tv - płatne w automacie, i brak Wifi ;(
  Pozdrawiam :)

  20

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 15 paź 2015

  Wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarkę "Poród w Krakowie" i można się do woli rozpisywać o swoich krakowskich ulubieńcach - ginekologach. Prawda jest taka że to forum myślenickie wiec może rozmawiajmy o tutejszym szpitalu i lekarzach. Jestem pewna że tutejsi specjaliści są równie profesjonalni, empatyczni i sumiennie wykonują swój zawód - osobiście znam kilku i złego słowa na nich nie powiem.
  Myślenicki szpital nie jest szpitalem Prywatnym tak jak np" Ujastek" a Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej - wiec standardy mogą być słabsze - ale za parę miesięcy się to zmieni.
  Co do warunków szpitala - owszem jest remontowany oddział położniczy, może jest trochę ciasno - ale da się wytrzymać. Porodówka jest w bardzo dobrym standardzie - niczego tam nie brakuje.
  Prawda jest taka że położne grają pierwsze skrzypce - a one naprawdę znają się na tym co robią. Służą radą i pomocą - przekonałam się o tym na własnej skórze.

  A co do lekarzy to polecam dr W. Dudka, lek. K. Kiszkę i lek. R. Łapę. :)

  37 7
 • 14 paź 2015
  misyogi16 napisał/a:

  A ja polecam dr Gołąbka, który przyjmuje w Scanmedzie na ul. Podgórskiej (Galeria Kazimierz). Doktor jest wiceordynatorem na Ujastku. Bardzo ładnie prowadzi ciążę, wykonuje szczegółowe badania i można liczyć od niego na pomoc, jesli chodzi o poród :)

  To chyba forum Myślenickie a nie Krakowskie!

  31 6
 • 8 wrz 2015
  aster25_83 napisał/a:

  Dr Kiszka była moim lekarzem prowadzącym i co?, nie widziałam jej ani razu w czasie tych 5 dni :(

  hmmm. Ciekawe... pewnie nie wiesz jak wygląda i dlatego twierdzisz że jej nie wiedziałaś. Lek. K. Kiszka jest prawie codziennie w szpitalu i praktycznie na każdej wizycie. A że na wypisie widnieje Ci jej nazwisko - pod lekarzem prowadzącym - to na nią najeżdżasz.
  Weź nie wypisuj bzdur!

  29 2
 • 12 lip 2015
  andziaw napisał/a:

  a co powiecie o dr. Konopka, który przyjmuje na NFZ. Bo ja do niego chodzę, ale mam wrażenie, że w ogóle nie interesuje się przebiegiem mojej ciąży. Patrzy na badania, mówi, że wyniki mam dobre. USG nie robi, a jestem w 5 miesiącu to wypadało by zmierzyć czy dziecko się dobrze rozwija itp...

  słyszałam że w szpitalu można zrobić bezpłatne badania prenatalne (USG 3D albo 4D) po 11, 20 i 30 tygodniu tylko trzeba się dodzwonić do sekretariatu na ginekologi. Pozdrawiam

  4 1
 • 11 lip 2015
  Truskaweczka napisał/a:

  Czy wiecie może w które dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Kocot, ewentualnie dr Chęciński?

  Dr Chęciński przyjmuje również w poradni "K" (przyszpitalnej) we wtorki od godziny 10 do 14. Trzeba się wcześniej zarejestrować dzwoniąc pod numer 012-273-03-40

  A tak, po za tym moją ulubiona panią doktor jest R. Łapa i K. Kiszka, obie przesympatyczne miłe, taktowne, empatyczne i znają się na tym co robią. :)

  12 9

Myślenicki Festiwal Lata 2015: Pokażcie nam Jak się bawicie

 • 11 sie 2015

  Agnieszka Chylińska się nawet starła i nawet się jej udało dość dobry koncert wykonać, aczkolwiek myślałam że więcej za bisuje i że autografy porozdaje. Pectusem się rozczarowałam, ogólnie kapelę lubię, ale zagrali tak jak by im się nie chciało i przyjechali z przymusu. Odtworzyli same smętne kawałki.
  Trzeba by było wziąć jakąś góralską kapelę, odegrali by jakieś ogniskowe kawałki, ludzie by się wybawili, i dużo by nie wzięli :P

  7 3