Ktoś chętny na wyjazd na litewski festiwal Kilkim Žaibu?

 • 11 cze 2014

  Szukam osób, które chciałby pojechać na litewski folk metalowy festiwal Kilkim Žaibu (grają m.in. Wardruna, Rotting Christ, Moonsorrow, Skyforger, DESTRÖYER 666, nasz polski Percival Schuttenbach i inni). Mam dwa miejsca w samochodzie. Wyjazd 19.06 (Boże Ciało), przyjazd - do uzgodnienia, najpóźniej w poniedziałek 23.06 wieczorem.

  Więcej informacji tu:
  http://kilkimzaibu.com/en

  Zainteresowany/na? --> PRIV.

  1 1

Grupa Fireshow

Przystanek Woodstock 2009

 • 5 sie 2013

  Trochę za późno zapytałeś ;p Ostatecznie udało Ci się dotrzeć do Kostrzyna?

  1
 • 4 sie 2010

  No to krótka relacja z woodstocku: było fantastycznie! Choć muzycznie niewiele skorzystałam, bo bawiłam się tylko na kilku koncertach, ale cała reszta była jak zwykle wspaniała: otwarci i szaleni ludzie, spotkania w ASP, wioska kuglarska... Nie ukrywam, że świetną zabawę zapewniła Arka Noego - widok punków, metali i tych wszystkich uroczych brudasów śpiewających jednym chórem "taki mały, taki duży może świętym być" jest nie do zapomnienia. A przy okazji czterokrotna ściana śmierci, mosh, pogo... No i bardzo podobał mi się koncert Jelonka, jak zwykle mnóstwo pozytywnej energii i dobrej zabawy, choć prawie niczym nowym nie zaskoczył. Natomiast z muzycznych rozczarowań: nie podobał mi się zbytnio koncert Titus' Tommy Gunna, grywali lepiej.
  Tak czy inaczej żadnych wczasów nie zamieniłabym na tych kilka genialnie spędzonych dni :D
  Było bezpiecznie i słonecznie, więc życzenia się spełniły :)

  1
 • 27 lip 2010

  Jak już uda się wrócić, to jasne, że opowiemy :-)
  W sumie polecana przez Ciebie opcja dojazdu nie jest zła, ale chyba wolę integrację w woodstockowych pociągach. Pierwsze źródło nowych znajomości i część imprezy zaczyna się przecież już na dworcu.

  Tak czy inaczej dzięki za dobre życzenia, bo i bezpieczeństwo i pogoda się przydadzą, zdecydowanie!

  Nie pozostaje nic innego, jak zaintonowanie: ooo, jedziemy na woodstock! ^^

  1
 • 27 lip 2010

  Jasne, że się ktoś wybiera:P A tabliczka w zeszłym roku była nie lada ozdobą pod sceną:D Myślę, że burmistrz powinien być zadowolony z takiej reklamy :P

Impact Fest 2013 - 4 czerwca wybiera się ktoś?

 • 13 cze 2013

  Jestem ciekawa Waszych wrażeń po Impakcie!

  PS Gdzie byliście, panowie od gastro? :P

  2
 • 21 sty 2013

  Wybiera się, wybiera!

  4

nauka czytania

 • 1 wrz 2012

  Przy wczesnej nauce czytania ważne jest nie tylko to, że dzieci maja później lepszy start. Taki sposób nauki czytania jest o wiele efektywniejszy i lepszy dla dziecka, niż metoda przez głoskowanie. Nie mówiąc już o tym, że przy okazji nauki czytania ćwiczy się cały szereg innych umiejętności związanych nie tylko z analizą i syntezą wzrokową. Dlatego metoda wczesnej nauki czytania jest tak polecana.

 • 1 paź 2011

  Mogę podjąć się nauki czytania z dziećmi - jestem studentką piątego roku filologii polskiej ze specjalizacją logopedyczną i odbyłam zajęcia z wczesnej nauki czytania (metoda prof. Cieszyńskiej). Osoby zainteresowane proszę o prywatną wiadomość.

  1

Koncerty w Myślenicach

 • 10 lip 2012

  Swoją drogą ostatni koncert Behemotha w Krk nie był wart nawet tych 45 zł, bo zagrali kiepsko, nawet czarne konfetti nie zmieni mojego zdania:P Na szczeście był tam też Blindead!
  Ale Kaspa, obyś chociaż wyszedł na zero, bo to może dobrze rokowałbyo na koncertową myślenicką przyszłość.

  2
 • 5 lip 2012

  [quote=gość: mariola_81] szczur napisał/a: Wreszcie zaczyna się coś dziać, jeśli chodzi o scenę metalową. Koncert deathcore / metalcore w Myślenicach, jestem ciekawa, jak to będzie wyglądać.
  http://www.lastfm.pl/event/3317694+Horns+Up !

  i po co zasmiecasz forum skoro to samo jest w kalendarzu imprez?

  http://wydarzenia.miasto-info.pl/2170,klub-opium-koncert-zespolow-horns-up-drown-my-day-jenna-eight-oraz-past-day-memories.html [/quote]

  Śmiem zaśmiecać, bo nie każdy tam zagląda. Ot, skomplikowany powód.

  3 1
 • 5 lip 2012

  Wreszcie zaczyna się coś dziać, jeśli chodzi o scenę metalową. Koncert deathcore / metalcore w Myślenicach, jestem ciekawa, jak to będzie wyglądać.
  http://www.lastfm.pl/event/3317694+Horns+Up !

  7 1

Temat offtopowy , czyli czego teraz słuchasz ?

 • 27 mar 2012

  A u mnie właśnie leci neofolkowy grecki zespół Daemonia Nymphe z piosenką "Daemonos".
  http://www.youtube.com/watch?v=9tFPGTIr0Zw

  2 1
 • 4 gru 2010

  Od kilku dni zdecydowanie dominuje nowy album Blindead "Affliction XXVII II MMIX". W całości do odsłuchania tu:
  http://www.myspace.com/blindead

 • 4 wrz 2010

  W tej chwili nie mogę przestać nucić kawałków z nowego kwaśnego Fishdicka Zwei, więc słucham tego albumu niemal w kółko. New York, New York!

Logopeda

 • 4 mar 2012

  @ Halinka, jestem studentką 5. roku logopedii i chętnie podejmę się pracy z dzieckiem w domu. Proszę o prywatną wiadomość, jeśli jest pani zainteresowana.

  2

fireshow, poi

 • 22 lut 2011

  Szukam ludzi z Myślenic lub okolic, którzy interesują się (albo chcą się interesować) tańcem z ogniem, żeby skrzyknąć się od czasu do czasu, potrenować razem, nauczyć się czegoś od siebie nawzajem. Ja póki co miałam do czynienia tylko z pojkami, chyba mogę powiedzieć, że opanowałam podstawy, pora nauczyć się czegoś więcej, myślę, że w grupie byłoby raźniej :)

Jedziemy z tym koksem!

 • 11 wrz 2010

  Ale urwał! - powiedzenie uniwersalne. I beznadziejnie głupie, tak swoją drogą. Pewnie dlatego tak dziś popularne.

teatr ognia

 • 28 cze 2010

  Czy w okolicach Myślenic działa jakaś mniej lub bardziej zorganizowana grupa, zajmująca się pokazami fireshow, treningami poi / kija itp? A może ktoś zajmuje się tym sam, amatorsko? Będę wdzięczna za wszelkie informacje :)