Który dostawca internetu?

 • 2 sie 2018

  A czy może ktoś z Was miał okazję korzystać z internetu mobilnego Otvarta? Za 39.99 zł można tam sobie wykupić pakiet 100gb + 100gb noc, a za dodatkowe 5 złotych jeszcze podwyższyć pakiet. Operator działa tutaj na nadajnikach Plusa LTE i zastanawiam się, czy nie ma problemów z zasięgiem, bo chętnie postawiłabym na taką opcję.

  7

SKLEPY RTV AGD

 • 7 lis 2016

  Osobiście miałam okazję kupować w RTV Euro AGD mikser na urodziny dla mamy i na pewno na jakość obsługi nie mogę narzekać. Generalnie pewnie jeszcze nie raz ten sklep odwiedzę, bo jednak moim zdaniem wybór mają naprawdę duży. Oczywiście można kupować online, ale sama jednak wolę wszystko dokładnie obejrzeć.

  7 1

Jakie książki czytacie i co polecacie ?

 • 22 wrz 2016

  A czy ktoś z Wam miał może okazję zetknąć się z książką Bejbi Hary Rosa? Jest to kawał ciężkiej powieści i nie mam tutaj na myśli jej objętości a tematykę. Mamy bowiem do czynienia z podstarzałym amantem, bądź co bądź odrobinę żałosnym, który większość czasu poświęca na zdobywanie nowych dziewczyn i to dużo młodszych. Generalnie człowieka nie da się lubić, jednak dzięki licznym dygresjom, które według mnie stanowią sens książki, możemy się dowiedzieć, co go tak mocno wpłynęło na jego obecne zachowanie.

bramki sms warto korzystac?

 • 28 cze 2015

  Ja dość często korzystam z bramki sms http://www.plusbramkasms.pl/ i mówiąc szczerze, w sytuacjach kryzysowych, takie rozwiązanie jest świetne:)

  5

Kulki gejszy

 • 28 cze 2015

  O rany i z czego tu się śmiać. Kulki to świetne gadżeciki dla kobiet i świetnie pomagają wyćwiczyć mięśnie Kegla, dzięki czemu doznania w czasie seksu są znacznie mocniejsze.

  14 3