Galeria Dekada Myślenice: Otwarcie centrum handlowego [wideo]

 • 15 lip 2011

  Na mnie ta cała DEKADA nie wywarła szczególnego wrażania. Zaledwie parę sklepów, mało miejsc parkingowych. Myślałam, że TESCO będzie większe. Fakt, lepszy rydz niż nic. Jedynie ROSSMAN i CCC pokaźniejszych rozmiarów. Dobry pomysł z tym EMPIKIEM bo taki sklep jest czasem potrzebny, łatwiej coś dostać niż w zwykłej księgarni. Uważm, że większość mieszkańców i tak na większe zakupy pojedzie do Krakowa. Może dzięki konkurencji ceny w myślenickich sklepach nie będą wygórowane. Szkoda mi drobnych przewoźników bo oni na tym wszystkim ucierpieli. Może wkońcu ktoś ustąpi i wszystcy będą żyć długo i szczęśliwie.... Co do PKS-u to przecież mamy wolny rynek, nie można nikogo zmusić do robienia czegoś, czego nie chce.

  8 1

Myślenice: Ubrali psa w sukienkę, skatowali i porzucili

 • 1 lip 2011

  Mama nadzieję, że tego co to zrobił dopadnie sprawiedliwość, tak samo jak tego kolesia z Podhala, który powiesił psiaka. Dwa lata to i tak za mało.

  4 1

Tenczyn: TIR wypadł z zakopianki

 • 1 lip 2011

  To jest tzw. "Krzeczówka", praktycznie na granicy Tenczyna i Krzeczowa.

  2 2
 • 30 cze 2011

  Dobrze, że od strony Zakopanego nie jechał żaden samochód bo aż strach myśleć co by było...... Z resztą to nie pierwszy pojazd, który jadąc "Zakopianką" znalazł się za tej drodze. W 100% popieram poprzedni komentarz.

  3 2

"Legendy" myślenickiego szkolnictwa

 • 24 sie 2010

  Przepraszam, w mojej wypowiedzi, w drugim zdaniu umknęło mi słówko "to".

  1
 • 24 sie 2010

  Bardzo mile wspominam Panią prof. Olejczyk. Wypadało by ją teraz po rękach całować za jak nas rachunkowości nauczyła. Dzięki niej na studiach ten przedmiot to "pikuś".

  4 2
 • 24 sie 2010

  A wspomniana wcześniej Grażyna K. też potrafiła rozbawić nas do łez. Znacznie poszerzyła zakres mojej wiedzy na temat kinematografii.

  3
 • 24 sie 2010

  Co jak co, ale zajęcia u Pani prof. Szymskiej w tzw. "Reju" to były naprawdę czaderskie. Kobieta ma gadanie. Pozdro:)

  1