Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem 2015

 • 1 lip 2015

  A kto za to płaci?Wiem,powiecie nieważne, ważne że jest ruch w interesie. W sumie to racja Grecja zbankrutowała i dalej fajnie jest, tylko drukarnię pieniędzy trzeba na die zmiany uruchomić.

  3 10

Marcin Pawlak pośmiertnie odznaczony za zasługi dla Małopolski

 • 15 cze 2015

  Wszystko fajnie tylko żaden z nich, a i księży tam widzę , nie zająknął się, że układ władzy z którego czerpią, który wspierają i któremu hołdują niejednokrotnie, coś niezgodnego z nauką kościoła wspiera, chyba, że się mylę i tak to ma być?

  2 4

Dni Dobczyc 2015: Zagrają Power Play, DJ Hubertus, Donatan i Cleo oraz Zbigniew Wodecki

 • 8 cze 2015

  wolałbym aby za te pieniądze coś pożytecznego zrobili zwłaszcza drogi po wsiach i obiady dla biednych dzieci, a nie pchać 150 tyś złotych w jeden wieczór zamętu, kontrowersji i zgranych przebojów

  9 6

Umowa podpisana. Kino w Dobczycach do końca września

 • 29 maj 2015

  Cóż Już się realnie zawiedliśmy, bo Pan Machnicki kreował się na rozsądnego, a to patrz... Ale to nie tylko jego wina bo Ta cała władza z sejmiku...NP. Pan Sowa Z sejmiku mając brata księdza , by sie wreszcie zaczął zastanawiać z ta całą platformą jak nonszalancko i łatwo wydaje ludzkie publiczne ciężko zarobione pieniądze na takie trzeciorzędne pomysły jak choćby to kino w dobczycach, podczas gdy wiele zadań puplicznych z zakresu pomocy rodzinie, osobom niepełnosprawnym i słuzby zdrowia braku dróg etc. leży kompletnie. Dziwi również fakt , że ksiądz Sowa chyba brat marszałka nic empatycznego w tym temacie nie doradzi a wręcz popiera wszystkie pomysły platformy , byle tylko wesprzec władze lokalne platformy tak jak w dobczycach. A na Marginesie Pan Mchnicki nie czuje chyba, że jest już inna rzeczywistość zupełnie co do dostępu do filmów 3D i to , że kiedyś było w dobczycach kino i on ma takie zamarzenie aby sentymenty piaskowych dziadków powróciły, to jeszcze nie jest wystarczajca przesłanka do tego , aby marnować taka masę publicznego grosza. Jedyne co tu rozumiem to to że platforma odgórnie wspiera lokalnych działaczy aby budować swoje imperium w terenie.

  6 6