Wybory Samorządowe 2018

 • 11 lip 2018

  Pan Halek to nic innego jak Pan Ostrowski 2 ! Będąc w powiecie niczym konkretnym się nie wyróżnił, po prostu był i tyle. Teraz nagle jak jest kandydatem to ogłasza, że będzie rozmawiał z mieszkańcami itd by poznać ich potrzeby. To dlaczego nie robił tego od kilku lat od kiedy zasiadał w powiecie ?! Z tym kandydatem chodzi o podtrzymanie tych samych stołków i tyle. Dalej drogie śmieci, woda itd. i nagrody dla swoich urzędników. Czekać tylko kogo wystawi PiS bo póki co chyba sami boją się o wynik wyborów, oni też wiedzą że wystawienie kogoś innego niż pan Poseł ( a tak będzie na 100%) może im przynieść zaskakującą klęskę w wyborach. Liczę na iskrę nadzei że pojawi się jakiś zupełnie inny kandydat nie z komitetu Burmistrza Ostrowskiego i nie z Prawa i Sprawiedliwości. Taka nowa osoba, która zleci porządny audyt w urzędzie a do tego nie będzie musiał zdawać sprawozdań panu Posłowi i Prezesowi w Warszawie.

  98 15

Burmistrz - wyrok sądu w sprawie ZUO

 • 27 cze 2018
  bono napisał/a:

  Sorry ale wymienianie tej persony jako kandydata na burmistrza jest nieporozumieniem.

  Być może tak. Bo tak naprawdę również wymienianie w roli kandydatów panów Bisztyge i Sudra też jest póki co nieporozumieniem. To że pojawili się w jakiejś tam ankiecie którą robi CBOS nie świadczy absolutnie o tym że pojawią się w roli kandydatów na burmistrza. Póki co jedynym zgłoszonym oficjalnie kandydatem jest p. Halek i to jest pewne reszta póki nie będzie potwierdzenia jest nieporozumieniem.

  5
 • 27 cze 2018
  bono napisał/a:

  TTylko Synowiec. Jak mamy być Białorusią, na którą się zawsze powoływał, bo bardzo mu imponowała, to tylko Synowiec.

  Bono. Czy ty sie na pewno dzisiaj dobrze czujesz? Z tego co pamiętam to ty zawsze pałałeś sympatią do Białorusi i panującego tam systemu demokracji, a Może ta Białoruś dotyczy twojego kandydata którego wystawi PIS. A tak na poważnie nie pleć bzdur !!!!

  4 5

Partia Pawła KUKIZA w Myślenicach ?

 • 25 maj 2015

  Podeślijcie jakiś namiar na pana Synowca. Chętnie zapiszę się do partii Pawła Kukiza i powiem NIE !!! wszystkim z PO PISu . Myślę że jesień pokaże, że nie należy gardzić zwykłymi Polakami i wybory wygrają ludzie, nowi, niezależni i prawdziwi. A buta i pycha dwóch rządzących partii zostanie surowo oceniona.

  19 10

Myślenice, ul. Słoneczna , tesco

 • 25 maj 2015

  W takich sieciówach nigdy pracownik nie bedzie należycie szanowany

  2 1

fabryka Cooper w Myślenicach

 • 25 maj 2015

  Ciekawy wątek. Jak widzę zdanie każdy ma inne