Pediatrzy w Myślenicach - pyta przyszła mama...

 • 19 kwi 2022

  Podbijam, proszę o namiary na dobrego pediatre, który przyjmuje prywatnie.

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • 4 kwi 2017

  anel02 konkretna z Ciebie babeczka, oby więcej takich. Dziękuję i pozdrawiam!

  9 12
 • 4 kwi 2017

  sunshine, oto Twoje słowa :,, tak czytam Wasze komentarze i tylko sie ciesze ze jestem z dala od myslenickiego szpitala i nie bede musiala tam rodzic i tego przezywac... chociaz napewno bylabym na niego skazana bo pochodze z okolic myslenic... powodzenia mamy''

  Także nie rżnij teraz świętej i nie doradzaj skoro nie miałaś nigdy z tym szpitalem doczynienia. Już swoją opinię raz wyraziłaś. Dobrze, że tam nie rodziłaś. Nie musieli się użerać z takim niemiłym babsztylem.

  4 17
 • 4 kwi 2017

  anula , czytając Twoje wcześniejsze posty na tym forum wnioskuję, że Ty mądrością nie grzeszysz. Juz rozmawiałam ze swoim lekarzem, wiem, że na pewno w Myślenicach rodzic nie będę po tym co mi powiedział. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.

  4 16
 • 3 kwi 2017

  KOBIETA1990- nie oczekuję, że ktoś mi tutaj będzie rzucał nazwiskami. Nie o to chodzi. Chciałbym się tylko dowiedzieć mniej więcej np. czy kwestia wynagrodzenia dla lekarza to przed czy po i proszę, aby Pani na priv podały mi takie inf. Dlaczego robimy wokół tego taki temat tabu? To trochę dziwne.

  2 14
 • 2 kwi 2017

  kwiatek83-wybacz, przyznaję, że masz rację. Oczywiście, ze próbowałam dowiadywać się najpierw takich rzeczy w swoim najbliższym środowisku jednakże żadna z krewnych, znajomych nie rodziła w ostatnim czasie w Myślenicach przez tzw. cc ,, na życzenie''. Też jestem pierwszy raz w ciąży i każda rada doświadczonej matki jest dla mnie cenna. Nie cc jest dla mnie marzeniem , ale to żeby moje dziecko urodziło się szczęśliwie i było zdrowe. Mając jednak na względzie przypadki w mojej rodzinie uważam, że cc byłoby dla mnie najlepszym i najmniej stresującym rozwiązaniem.
  Ok, może i chodzi nam z Mewka91 o to samo, ale ona stara się napisać to w sposób bardziej delikatny. Sama jednak napisała, ze odezwała się do niej tylko jedna kobieta, a sądzę, że jest takich o wiele więcej. Moje posty, choć może bardziej kontrowersyjne chyba jednak bardziej przykuwają uwagę np. Twoją. Może nawet nie wiesz, ale pomogłaś mi bo doradziłaś abym wprost porozmawiała z lekarzem. Takich rad właśnie oczekuję :-) Jestem młoda, w ciąży po raz pierwszy i ogromnie się denerwuję. Mój lekarz prowadzący to bardzo uprzejmy człowiek, nie chciałabym więc wyjść przed nim na idiotkę. Dlatego chciałam się doradzić. Każda z rad jest dla mnie cenna, więc serdecznie Ci dziękuję. Mam nadzieję, że dogadam się ze swoim lekarzem. Jeszcze trochę czasu mi zostało, a już nie spię nocami bo rozmyślam jak to będzie. Pozdrawiam i raz jeszcze proszę, gdyby któraś z Pań służyła radą proszę o kontakt na priv. Będę bardzo wdzięczna.

  3 7
 • 1 kwi 2017

  kwiatek83 co w tym dziwnego, że chce się dowiedzieć? Jestem zielona w tej kwestii, liczę na pomoc życzliwych osób. Ty jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz.

  1 13
 • 1 kwi 2017

  Witam, czy za cesarkę na życzenie płaci się lekarzowi przed czy po?

  3 15
 • 29 mar 2017

  Dziewczyny, ile trzeba dać lekarzowi w kopercie za cesarke na życzenie?

  1 8
 • 6 lut 2017
  E2306 napisał/a:

  a co Ci pisze na tym skierowaniu? po co Ci je wogole dal skoro pracuje w tym szpitalu? powinien sam Cie wpisac w kalendarz i wyznaczyc date i godz cc nierozumiem po co Ci skierowanie. jesli jestes wpisana w kalendarz i przychodzisz do porodu to nie pokazujesz zadnych skierowan a personel wie ze bedziesz rodzic przez cc.

  Napisałam wiadomość na priv, bardzo proszę zerknij

  1
 • 6 lut 2017

  Dziewczyny, czy jeżeli mam skierowanie od lekarza prowadzącego ( nie mam skierowania od żadnego specjalisty tylko od gin ) ze wskazaniem do cc to w szpitalu w Myślenicach i tak mogą mi kazać rodzic naturalnie? Dodam, że mój lekarz prowadzący pracuje w tamtejszym szpitalu.

Dr. Chęciński a poród w Myslenicach

 • 31 mar 2017

  [cytat=Pola]Szanowny Panie Doktorze Dudek !
  W samych superlatywach opisuje pan oddział , którego jest pan Ordynatorem. Niestety wszyscy wiemy że prawda jest brutalna ! Pisze Pan że oddział zajmuje 3 miejsce w województwie ha,ha ... kto robił ten ranking ?!
  Odział ten nawet na 30 -te miejsce nie zasługuje !!!! Niech pan lepiej powie ile spraw sądowych toczy się przeciwko panu z powodu niekompetencji zawodowych (najniższy współczynnik śmiertelności pacjentek? )
  Pisze pan cytuję : "jak trzeba być małym i zawistnym człowiekiem".. właśnie pan jest tego przykładem !
  Pisze pan też że do zarabiania pieniędzy trzeba mieć talent , ma pan rację pan ma niezwykły talent !!!(o czym mogą powiedzieć pana pacjentki !) A pro po wydawania pieniędzy ma pan super klasę np. nurkowanie w Indiach itp..( a w tym czasie pana pacjentki w ciężkim stanie pozostawione bez fachowej opieki na oddziale !!!) Użył pan na początku tekstu słowa : dezawuować tj.: «pomniejszać czyjeś zasługi lub wartość czegoś» ha,ha.. nie będę tego komentować !
  Panie Doktorze zamieszczam poniżej przyrzeczenie lekarskie to tak w gwoli przypomnienia , jak by pan doktor zapomniał . Pozdrawiam i życzę sukcesów w pracy zawodowej !

  Kodeks Etyki Lekarskiej

  PRZYRZECZENIE LEKARSKIE

  Przyjmuję z szacunkiem i wdzięcznością dla moich Mistrzów nadany mi tytuł lekarza i w pełni świadomy związanych z nim obowiązków przyrzekam:

  obowiązki te sumiennie spełniać;
  służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu;
  według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując im należny szacunek;
  nie nadużywać ich zaufania i dochować tajemnicy lekarskiej nawet po śmierci chorego;
  strzec godności stanu lekarskiego i niczym jej nie splamić, a do kolegów lekarzy odnosić się z należną im życzliwością, nie podważając zaufania do nich, jednak postępując bezstronnie i mając na względzie dobro chorych;
  stale poszerzać swą wiedzę lekarską i podawać do wiadomości świata lekarskiego wszystko to, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić.[/cytat

  Brawa dla tej Pani, która to napisała. Cóż złego w tym, że kobiety dzielą się swoją opinią na temat szpitala i nie zawsze te opinie są wzorowe ?Zadaniem Pana Doktora jest ich wysłuchać i zrobić wszystko by tych niepochlebnych było jak najmniej. To dobrze, że są osoby, które wytkną szpitalowi to i owo. Wie Pan teraz nad czym jeszcze szpital musi popracować, by Panie miały lepsze wrażenia z pobytu w szpitalu.

  20 28

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 30 mar 2017

  Dziewczyny ile trzeba się dać w kopercie lekarzowi za cesarke na życzenie?

  2 23
 • 6 lut 2017

  Dziewczyny, czy jeżeli mam skierowanie od lekarza prowadzącego ( nie mam skierowania od żadnego specjalisty tylko od gin ) ze wskazaniem do cc to w szpitalu w Myślenicach i tak mogą mi kazać rodzic naturalnie? Dodam, że mój lekarz prowadzący pracuje w tamtejszym szpitalu.

  3
 • 25 sty 2017

  A może mi któraś z Was powiedzieć czy można sobie załatwić cesarke u Myslenickich ginekologów? Jak to zasugerować lekarzowi?

  2 6

Jak zasugerować lekarzowi cesarke?

 • 30 mar 2017

  Żadna z Was nie załatwiła tego w ten sposób? Nie wierzę :-)

  4 10
 • 29 mar 2017

  Dziewczyny, ile trzeba dać lekarzowi w kopercie za cesarke na życzenie?

  5 11
 • 24 mar 2017

  ???

  2
 • 7 lut 2017

  Dziękuję, trochę mnie uspokoilyscie. Bardzo się obawiam bo mam znajomą, która w karcie ciąży miała wpisane cc ze względu na wirusa HPV. Jak zgłosiła się do szpitala przyjmował ja inny lekarz, nie ten który prowadził, chociaż on tez pracował w tym szpitalu i odmówiono jej cc. Ten lekarz, który ją przyjmował powiedział, że według niego to nie powód do cc. Zastanawiam się dlaczego jej lekarz prowadzący nie kazał stawić się w szpitalu kiedy to on miał dyżur i dlaczego cc miał wykonać ktoś inny
  Może ja olal bo mu nic nie dała. Jak myślicie?

  2 3
 • 6 lut 2017

  Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze jak to jest i czy rzeczywiście jeżeli od swojego lekarza prowadzącego mam wpisane, że powinnam mieć cc to w Myślenicach w szpitalu mogą mi to podważyć i kazać rodzic naturalnie? Dodam, że mój lekarz prowadzący pracuje w tym szpitalu.

  4 3
 • 2 lut 2017

  Dzięki dziewczyny za szczerość :-) A kiedy najlepiej powiedzieć o tym lekarzowi? Jestem teraz w 4 mscu.

  3 5
 • 25 sty 2017

  Jak powyżej. Nie mam konkretnych wskazań do cesarki, ale chciałabym urodzić właśnie w ten sposób. Jak zasugerować to lekarzowi? Czy ktoras z Was miała podobny przypadek?

  4 20

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 18 sty 2017

  Witam, mam pytanie odnośnie sali weselnej Euforia w Myślenicach. Szukamy lokalu na wesele i naszym głównym typem jest właśnie ten. Chciałabym zatem uzyskać opinię od osób, które tam miały okazję gościć lub organizować własne przyjęcie : jak obsługa? Jedzenie? Wystrój? Ogolne wrażenie? Jakie ceny? Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która była tam na weselu i stwierdziła, że to nie to samo miejsce co kiedyś. Krytykowała jakość jedzenia głównie. Jeśli coś wiecie - piszcie. Będę wdzięczna :-)

  5 4
 • 17 sty 2017

  Witam, mam pytanie odnośnie sali weselnej Euforia w Myślenicach. Szukamy lokalu na wesele i naszym głównym typem jest właśnie ten. Chciałabym zatem uzyskać opinię od osób, które tam miały okazję gościć lub organizować własne przyjęcie : jak obsługa? Jedzenie? Wystrój? Ogolne wrażenie? Jakie ceny? Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która była tam na weselu i stwierdziła, że to nie to samo miejsce co kiedyś. Krytykowała jakość jedzenia głównie. Jeśli coś wiecie - piszcie. Będę wdzięczna :-)

  2 1

Myślenice-jakiego ginekologa wybrać? ??

 • 17 gru 2016

  Tak, wiem. Przeczytałam juz całość :-) Chciałam jednak uzyskać aktualne informacje. Lekarze się zmieniają, opinie tez :-) Po Waszych wypowiedziach postanowiłam, że wybiorę dr Kocota. Dziękuję wszystkim kobietkom, które się udzieliły :-)

  9 6