Prosisz o pomoc, traktuj ludzi powaznie!!!!!

 • 17 cze 2015

  Jeszcze coś dodam do Pani olki 12. napisałam do Pani prywatną wiadomość na miasto info, bardzo proszę przeczytać i odpisać, ponieważ z Pani wpisów na forum, bardzo trudno mi zrozumieć o jaką dokładnie sytuacje chodzi.

  13
 • 17 cze 2015

  Pani olka 12 zaczyna mnie to już denerwować ta cała sytuacja, ponieważ piszę żeby mi Pani napisała na meila żebysmy sobie to wyjaśniły, a Pani nadal mi coś zarzuca na forum a bezpośrednio do mnie Pani się nie odzywa. ja nie wiem piszę już 3 post na ten temat i szczerze mówiąc takiej sytuacji sobie nie przypominam. ja już nie wiem o co chodzi ponieważ jeśli mam coś do kogoś i mam mozliwość kontaktu z ta osoba, to do niej piszę tak jak w tej sytuacji. Więc bardzo proszę o napisanie do mnie prywatnie!!!!

  14 2
 • 16 cze 2015

  Była bym wdzięczna, gdyby Pani Olka 12 napisała mi na e mail, abyśmy mogły wyjaśnić sprawę.Ponieważ uważam tak jak napisałam iż mogło dojść do nie porozumienia lub jak to woli pomyłki z mojej winy ale chcę to wyjaśnić a sprawdzałam teraz pocztę i nie mam żadnej wiadomości. Nie chodzi mi tu nawet o oczyszczenie mnie na forum tylko o to iż nie zlekceważyłam Pani pomocy specjalnie i chcę dla swojego sumienia wyjaśnić sprawę oraz jeśli zajdzie taka potrzeba jeszcze raz przeprosić. wiem także że pewna osoba opublikowała wtedy moje ogłoszenie na facebook i do tej osoby zgłaszały się osoby chętne do pomocy a on kierował je do mnie i może po prostu wtedy doszło do tej sytuacji. ja także w pewnym czasie osobom które się zgłaszały z pomocą musiałam podziękować za zainteresowanie i odmówić z bardzo prostej przyczyny że już dane rzeczy miałam i nie chciałam zbierać aż nadto ponieważ to zupełnie nie o to chodzi. są też inni rodzice potrzebujący

  17 1
 • 15 cze 2015

  Witam. To ja zbierałam rzeczy dla dziecka. Przez przypadek weszłam na to forum i szczerze jestem bardzo zdziwiona założonym wątkiem. Przy okazji serdecznie Dziękuje w imieniu swoim i potrzebującej mamy, wszystkim którzy podarowali ubranka oraz zabawki i itp. Jeśli Pani Olka 12 czuje się w jakiś sposób niesprawiedliwie potraktowana proszę o kontakt na mój e meil( halina.kowalcze@op.pl) w celu wyjaśnienia sprawy, ponieważ mogło dojść do nieporozumienia z mojej winy a także mogło dojść do jakiejś pomyłki za co z góry Przepraszam! Nie chciała bym by ludzie stracili chęć do pomagania potrzebującym przez ten wątek, ponieważ przekonałam się iż myśleniczanie i mieszkańcy okolicznych wsi są bardzo wrażliwi i niesamowicie życzliwi dal potrzebujących za co JESZCZE RAZ DZIĘKUJE!!! A Panią bardzo proszę o kontakt na e meil.

  18 2