Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 4 wrz 2016

  aandziaa170, jeśli chodzi o salę OSP Pcim to miałem tam wesele na 170 osób i było idealnie, przy większej ilość osób było by ciasno, ale jeśli będziesz mieć do 160 gości to bez obaw. Z prądem nie było problemów, natomiast ubikacja się raz zatkała (używanie żelowego odświeżacza zamiast kostek nie pomaga). Lepiej żeby podczas wesela nie padało, bo środkowe okno dachowe trochę przecieka. Generalnie sala bardzo ładna ja byłem raczej zadowolony. Bardzo musisz natomiast uważać na właścicieli. Kiedy będziecie przyjmować salę dokładnie sprawdzajcie KAŻDY element zastawy, zanotujcie gdzieś wszystko co będzie nie tak, nawet najmniejszy uszczerbek. Ci ludzie to niesamowite prostaki i chamy. Jeśli chodzi o sprzątanie po weselu to od razu zapłaćcie im te 400zł i miejcie problem z głowy. Nie ważne jak bardzo byście się starali i tak znajdą coś co im nie będzie pasować i tak i tak zapłacicie.
  Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania odnośnie tej sali to pisz na priv.

  4
 • 1 paź 2015

  Witam,
  jestem świeżo po weselu, więc mogę coś podpowiedzieć tym którzy dopiero się szykują :).
  Więc tak; cateringiem zajęła się firma "Antidotum" z Alwerni. REWELACJA!!! Dawno nie współpracowałem z tak profesjonalną firmą. Trochę się obawialiśmy czy wszystko będzie ok, bo cena była podejrzanie niska, ale nic bardziej mylnego. Wszystko dopięte na ostatni guzik, gorąco polecam.

  Zespół mieliśmy już wcześniej sprawdzony; "2 światy" z Bysiny - również gorąco polecam. Panowie ciupali aż miło, goście bardzo zadowoleni bawili się do końca. Co tu wiele mówić, w tej cenie ciężko znaleźć tak dobry i uczciwy zespół.

  Co do sali to ciężko jednoznacznie ocenić. Wesele odbyło się w strażnicy OSP Pcim. Sala bardzo ładna, przedzielona tylko kolumnami. Zaplecze również bardzo dobre. Podobno sala mieści 210 osób, ale 170 osób te zdecydowanie optymalna ilość. Niestety jest problem z zatykającymi się ubikacjami (właścicielka mówiła że to przez wrzucane kostki, ale to nieprawda), oraz przeciekające okno dachowe może przeszkadzać.
  Niestety najbardziej muszę przestrzec przed osobami zarządzającymi salą OSP. Przede wszystkim Ci państwo są wredni, traktują innych z wyższością, uważają się za wszystko wiedzących, a tak naprawdę to zwykłe prostaki. Problem oczywiście pojawia się po weselu, kiedy trzeba salę oddać. Nie będę tutaj opisywał całego zdarzenia, ale chodziło o pieniądze. Państwo czepiają się najmniejszych drobiazgów, szukają dziury w całym, wszystko żeby tylko wyciągnąć dodatkowe 300 zł na sprzątanie. Bardzo nieprzyjemni i nieuczciwi. Radzę na nich uważać.

  10 2