Arcybiskup Marek Jędraszewski: Pojawiają się ideologie, które w imię wolności chcą zawładnąć naszymi sercami i umysłami

 • 24 sie 2019

  p.s. mowa o powszechnej aborcji

  5 4
 • 24 sie 2019

  Nie chce nic mówić, ale legalna aborcja była tylko za czasów okupacji hitlerowskiej... niby tak o kulturze biskup prawił, a tutaj taka wpadka....

  7 5

Myślenicki Festiwal Lata: O świcie strażacy ratowali scenę

 • 7 lip 2016

  Czyli wnioskuję po NARZEKANIU, że jest pan z grupy ludzi zbuntowanych

  3 2

ALARMUJECIE: Właściciele nie pilnują psów, bo te..."nie gryzą"

 • 15 maj 2015

  Na naprawdę wściekłego psa faktycznie zadziała, ale będziesz już ogryzionym. Pies ma szybszy czas reakcji niż człowiek, nie zdążysz nawet tego wyciągnąć ze spodni, a w szczególności kobiety z torebki.
  Co do biegających psów to te z zarabia wcale nie są milutkie, może to potwierdzić lekarka, która dawała mi zastrzyki na wściekliznę, a dlaczego mnie pogryzły, bo jakiś pan przyczepił się do mnie, że mój duży kundel nie ma kagańca. Założyłam i co te psy rzuciły się do mojego, który nie mógł mnie obronić i przez jednego nadwrażliwca spędziłam przyjemnie weekend.
  Rozumiem, że ktoś może mieć problemy i bać się. Pies na smyczy nie jest zagrożeniem i wcale nie potrzebny jest kaganiec. Pies w kagańcu staje się bardziej agresywny przez to, że nie ma się czym bronić w razie zagrożenia..
  A co do sprzątania po psach na zarabiu. BRAK KOSZY, albo za RZADKO rozłożone to jest problem przez które ludzie nie sprzątają kup.
  Wyczuwam hejt na moją osobę ze strony panów nadwrażliwców.

  13 7