FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

 • 9 sie 2017

  Salon Fryzjerski "EWELINA" :) Pani Paulina robi mega z włosami :)

  10 3
 • 9 sie 2017
  ewa123 napisał/a:

  Szukam dobrego i sprawdzonego fryzjera, który zrobi mi z moich farbowanych włosów na czarno miedziany kolor. Zaznaczam, że mam duże odrosty. Kogo polecacie?

  polecam Salon Fryzjerski w Skomielnej Czarnej

  8 3
 • 13 mar 2016
  E2306 napisał/a:

  Poleci ktos fryzjera ktory profesjonalnie wykona ombre na ciemnych wlosach? Prosze o powazne opinie-jeszcze nie wyszlam nigdy od fryzjera zadowolona z koloryzacji. Zniszczone za duzo podciete no bo konce jak guma wogole nie ten kolor co mial byc nierowno zrobiony masakra..

  Polecam Salon fryzjerski "Ewelina" w Skomielnej Czarnej gwarantuje że wyjdzie Pani zadowolona i powróci tam Pani kolejny raz :)

  20 4
 • 25 maj 2015
  albert7575 napisał/a:

  ja tez kiedyś chodziłem do "Kamira" ,zawsze strzygła mnie tam taka długowłosa brunetka,zawsze byłem zadowolny,ale od jakiegoś czasu już jej tam nie widuje,raz mnie strzygła jakaś młódka i raczej zadowolony nie byłem,szukam tej brunetki ,wie ktoś może dzie ona teraz pracuje,niska długowłosa brunetka,pochodzi prawdopodobnie z Tokarni,od jakiegoś czasu schodziłem sporo zakładów fryzjerskich i niestety nie byłem tak zadowolony jak u tej pani

  Ta Pani ma na imie Ewelina i obecnie prowadzi własny Salon Fryzjerski w Skomielnej Czarnej i mimo iż mam do niej daleko to zawsze do niej jeżdże bo jest doskonała w tym co robi :) bardzo polecam :)

  17 4

Myślenice: Popili i wrzucili kosz do Bysinki

 • 29 kwi 2015

  frajerstwo z osiedla

  30 3