Zakład Utylizacji Odpadów Myślenice - co się dzieje?

 • 9 maj 2015

  Od początku było wiadomo po co się ten zakład buduje. Podobno 60% zakładu za którego budowe zapłacone prawie 60 mln zlotych ma iść za kwotę poniżej 5 mln złotych. Tak nas okradają a my cisza.

  9

Czarne listy

 • 7 maj 2015
  ErRoR napisał/a:

  Guzik, masz coś na sumieniu, że Cię taki bulwers ogarnął?
  Na szczęście, mamy jeszcze w tym kraju wolność słowa i każdy może się wypowiedzieć, jeżeli uznał, że został skrzywdzony przez pracodawcę. Oczywiście wypowiedzi niepoparte argumentami nie powinny być brane pod uwagę.
  Mało kto w Polsce od razu pędzi do sądu, a PIP nie publikuje listy złych pracodawców ;)

  Nie, nic nie mam na sumieniu, zastanawiam się jak zamierzasz sprawdzić czy pracownik ma rację, czy też nie. Znam też ludzi, szambo poleje się strumieniami.
  A może by tak pracodawcy stworzyli stronę, w której opiszą swoich pracowników, nierobów, złodziei ..itd, przecież tego też cała masa. Jak taki delikwent coś ukradnie, bach na listę bo złodziej i już następny pracodawca wie z kim ma do czynienia. Toć wolność słowa jest!!!!!!!
  Co Ty na to?

  19
 • 6 maj 2015

  Czyli każdy może obsmarować swojego pracodawcę z byle powodu? Rozumiem czarną listę skazanych prawomocnym wyrokiem sądu. Teraz jak szef się nie nie zgodzi na .... to go obsmaruje tak, że popamięta. Super, brawo!

  13 6

Prezydent 2015

 • 6 maj 2015

  Nie ma dla mnie niestety kandydata w tych wyborach. Pan Kukiz fajny jest, ale znam go tylko jako twórcę. Mam wrażenie, że na polityce zna się jak Wałęsa.

  3

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 29 kwi 2015

  boże, to u nich ten ciągły syf, na plac mi się nie chce chodzić jak widzę te śmieciory, że też nikt z tym bałaganem porządku nie zrobi. W środku miasta taki gnojnik uruchomić.

  6 9