Latarnie uliczne świecą za dnia? Mateusz Suder: „To oświetlenie, które mamy jest z minionej epoki”

 • 27 paź 2022

  Wykręcić co drugą żarówkę na każdej ulicy i już będą oszczędności, a oświetlenie za tę samą kasę może świecić całą noc;). Tak więc burmistrz i zastępca na drabinę!… musimy oszczędzać!

  17 2

Punkt powszechnych szczepień gotowy na czas, ale stoi pusty. Do Myślenic nie dotarły szczepionki. Kiedy będą? Nie wiadomo

 • 28 kwi 2021

  Sukces odtrąbiony, więc się pytam o co się Wam rozchodzi???

  12 2

Masowa prowokacja bez echa

 • 28 kwi 2015

  Właśnie! Rzetelne i uczciwe zarządzanie spółdzielnią, przesyłanie corocznych rozliczeń co do grosza mieszkańcom, udzielanie jakiejkolwiek informacji na temat stanu finansów ( to pozwoli na dynamiczne rozwiązywanie bierzących problemów), sięgnięcie po środki unijne ( jakoś wszyscy korzystają tylko nie zarząd spółdzielni) i przestaniemy być straszeni kredytami.
  Tymczasem zaczęło się powolne " wysprzedawanie " zasobów spółdzielni. Mówię o chęci " odsprzedania" problemu kotłowni 1000-lecia II francuskiej firmie. Lokalny patriotyzm nie pozwala mi biernie się temu przyglądać, a logika wskazuje że za to zapłacimy WSZYSCY. Przeciw takim sposobom rozwiązania problemu są międzyinnymi ludzie wymienieni w "apelu", wracając do meritum tego tematu.

  9 10
 • 27 kwi 2015

  Do <kasia105>... nierozumiem Twojego oburzenia? Czy należy się oburzać gdy wypowiada się ktoś kto ma rację? Też jestem członkiem spółdzielni "Zorza" i mam swoje zdanie w tym temacie... Widzę, że w tak małej społeczności jak nasza spółdzielnia ( w sensie globalnym) dokonały się niebezpieczne dla lokalnej demokracji podziały. Jest to bezpośredni skutek działań właśnie "autorów apelu", jak i szeregu wcześniejszych innych działań dywersyjnych ze strony władz spółdzielni. Twoje oburzenie wynika, jak sądze z braku elementarnej wiedzy na temat struktur działania spółdzielni, bo co może zdziałać jedna osoba, czy też dwie w radzie nadzorczej? Nic się nie zmieni ale... będziemy , jako członkowie spółdzielni, nareszcie informowani co się dzieje za granicami Rubikonu. Mam prośbę < kasiu105>, abyś zeszła do piwnicy w Twoim bloku i organoleptycznie oceniła stan rozpadających się rur centralnego ogrzewania, pozacinanych zaworów, wypadających okienek, czy sypiących się ścian. Co spółdzielnia z tym robi? Kto jest gospodarzem naszych bloków, kto bierze za to wszystko pieniądze? Śpimy wszyscy na tykającej bombie!
  Co spółdzielnia zrobiła na naszym osiedlu??? Śmietniki? Te akurat są w gestii p.Burmistrza. Chodniki i drogi p.poż.? Te akurat odbudowały i stworzyły myślenickie wodociągi. Remont balkonów i elewacji szkoda nawet komentować, bo to budowlana fuszerka.
  Reasumując, po czyjej jesteś stronie i Twoje, czy raczej władz spółdzielni audytorium? A może wcale nie mieszkasz na osiedlu, bo nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że codziennie rano budzisz się i patrząc na sąsiednie bloki czujesz, że to wszystko jest wporządku???

  13 6