Trwa budowa ulicy Solidarności. Pojedziemy nią w 2020 roku, a prędkość zmierzy nam radar

 • 19 lis 2019

  Pan D to postawił blok przy ul. Dunina bez miejsc parkingowych (no niby są podziemne). Wystarczyło przesunąć blok o 2 metry od drogi. Przecież teren za blokiem też jest jego własnością. Do dziś stoi jego kontener przy bloku poniżej (po wielokrotnych prośbach i obiecankach, że usunie wszystkie, usunął 2), tam też kilka samochodów by mogło zaparkować.

  13
 • 19 lis 2019

  Zamiast tablicy progi zwalniające by się przydały. Na ul. Dunina, mimo ciasnoty, w nocy odbywają się rajdy.

  21 2

Budowa drogi/ulicy Solidarnosci

 • 18 lis 2019

  Wiecie gdzie można zobaczyć plany drogi? Może ktoś wie, czy będą również budowane chodniki i miejsca parkingowe wzdłuż.

  1 2

Ten problem sygnalizujecie od lat. Czy policja z nowym komendantem zrobi porządek z parkowaniem?

 • 27 mar 2017

  Na Dunina-Brzezińskiego, istny koszmar. Niestety deweloper nie pomyślał o miejscach parkingowych (jak i wielu innych rzeczach).

  16 4

Herbaciarnia

 • 2 mar 2016

  Zdecydowanie Powolność. Super klimat, rewelacyjna herbata i kawa. Pani wie co "parzy" :-). Uwielbiam to miejsce. Organizują wiele ciekawych spotkań, warsztatów dla dużych i małych.

  4 4

Koncert 28 maj

 • 29 maj 2015

  racja, fajny koncert a garstka ludzi o nim wiedziała. Gro osób spotkanych, przechodziło akurat i wielce byli zdziwieni, że coś tak fajnego się dzieje a oni o tym nie wiedzieli. Ogólnie słaba reklama wydarzeń tych naprawdę kulturalnych. Sporo się w mieście fajnego dzieje ale mało kto o tym wie.

  1 1

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 20 lis 2012

  Doktor Olszańska przyjmuje koło szpitala (idąc od bramy prosto, po prawej stronie, za apteką, na murku jest tabliczka, wchodzisz w podwórko i po prawej są drzwi) w poniedziałki od 16 do oporu. Z tego co wiem nie ma rejestracji telefonicznej, decyduje kolejność przyjścia. Byłam wczoraj pierwszy raz i serdecznie polecam.

  2