Pytacie jak pokonać to skrzyżowanie. Policja odpowiada, ekspert radzi domalować pasy prowadzące

 • 7 lut 2019

  Jakim trzeba być debilem żeby się z prawego pasa wpieprzac na lewy....

  70 3

B...ex - Stróża??

 • 26 maj 2017

  Zmiana magiery to w porządku ludzie, oczywiście są konfidenci jak wszędzie, ale jak się nie jest rudym i fałszywym to pracuje się w miłej atmosferze .

  14 12
 • 25 mar 2015

  I jakim trzeba byc kretynem żeby krasc ludzia pieniadze, nie zrobić im parkingu za co placa mandaty za stawanie w miejscu w ktorym kazał pan bzwski, i ten oto czlek kupi sobie rower za 30tyś bo na to ma kasę. Idiots everywhere.

  27 2
 • 25 mar 2015

  Minus bzomexu jest taki ze rodzina bzowskich ma wyjebane na to co dzieje sie na magazynie. Potrafią tylko wyciągać konsekwencje a nie potrafią doceniać pracy ludzi bez których nie mieli by nic. Pracują po 13 godzin a bzwski udaje ze o tym nie wie. Nie maja socjalu w sensie żadnych bonusów na święta ( bon 100zl za przepracowanie roku to kpina). Stawka...pracujesz rok i masz taka sama jak Ci co pracują 10lat...gdyby nie ubezpieczenie i umowa na 5 lat lub więcej to nikt by tam nie robił. Niepokoi tez fakt ze kontrole tam nic nie wykrywają...znajomości i przekupstwo. Pracownicy nic nie mogą powiedziec bo to grozi zwolnieniem...a bzowski tylko czeszy ryja i zgarnia kasę. Odradzam tam prace chociaż i tak tam pracuje sie tylko dlatego ze nie ma miejsc pracy w innych firmach.

  40