Koniec z parkowaniem za darmo. Przy ul. Szpitalnej stanęły parkomaty

 • 5 mar

  ty, BOLEK .....? co żeś się tu przyszedł wyżalić do wszystkich, o wszystko , nie masz nikogo w domu do rozmów . Jak już tak wszystkich krytykujesz to wstań z tego taboretu i zrób coś pożytecznego dla społeczeństwa . A w sumie to ty lepiej nic nie rób .

  10 2
 • 4 mar

  Rozumiem że zamontowano parkometry , ale postawcie jeszcze przy nich automaty rozmieniające pieniądze , kiedyś przez 15 min biegałem po rynku od sklepu do sklepu , żeby rozmienić kasę i zapłacić za parkowanie . Mamy 2020rok i automat nie wydaje reszty ? co za szajs. ? DO POPRAWKI!!!

  20 5

Serial TTV kręcony w Myślenicach właśnie miał premierę. Jak oceniacie „O mały włos”?

 • 23 paź 2018

  Totalna żenada , nie róbcie wstydu Myśleniczanom ...

  1 3

Widzieliście ten projekt? Tak mógłby wyglądać myślenicki Rynek po rewitalizacji

 • 11 maj 2017

  Witam, a może by ktoś pomyślał o otwarciu nowych , pięknych toalet , gdzie można spokojnie pójść z dzieckiem , a nie trwonić kasę na niepotrzebną wymianę bruku . Ładną kostką sobie nikt tyłka nie podetrze . Co do zieleni jak najbardziej...

  40 11

Tak wygląda Rondo "Mleczarnia" na 2 dni przed terminem. Upłynni ruch w tym miejscu?

 • 1 lis 2015

  Rondo jak rondo , tylko po cholerę zawsze naukładają na środku tych krawężników z granitową kostką ??? nie mogę tego zrozumieć czemu to służy ? bo chyba nie wygodzie jazdy i bezpieczeństwu . Co za baran to projektuje ?.

  3 9

SKANDAL W JASIENICY

 • 22 mar 2015

  BRAWO ,BRAWO , przynajmniej ktoś potrafi z całej tej afery zrobić pożytek i napisać coś sensownego ... Pozdro Ziom.

  8 10
 • 18 mar 2015

  Jak by kto ktokolwiek z was miał odrobinę rozumu i własnego zdania , to by się nie zajmował pierdołami i jątrzeniem ... " kto z kim i jak długo i za ile , kto co zje i z kim " tylko zajął by się własnymi problemami domowymi , tacy z was katolicy jak z koziej d*** trąbka , 95% z was nigdy nie przeczytało biblii , ale szkalowanie innych macie na pierwszym miejscu . Jeśli chodzi o wybory to chyba nit nie jest ślepy , kto co zrobił a raczej nie zrobił i za co dostanie nagrodę na jaką zasługuje , a my mieszkańcy co z tego mamy.? .. Miejsce wyborów a jakie to ma znaczenie , wpadasz skreślasz i po sprawie .

  15 11