Myślenice. Nastolatka śmiertelnie zatruła się tlenkiem węgla

 • 19 kwi

  Zasady użytkowania piecyków gazowych są znane. Wystarczy się tylko do nich stosować. Co jakiś czas ktoś umiera na zatrucie czadem w taki sam sposób. Jak to jest że nikt nie wyciąga żadnych wniosków. http://pinbsw.pl/images/stories/porady_zuranski_warunki.pdf

 • 13 kwi

  Głupia i niepotrzebna śmierć. Brak wyobraźni, dbania o dom i bezpieczeństwo.

  1 7

Pijani z powiatu trafiają na SOR w Myślenicach. "Tam często dzieją się dantejskie sceny"

 • 13 kwi

  Spożycie alkoholu spada. To narkotyki stały się większym problemem. Szczególnie po nich się uaktywnia agresja. Obsługa takiego "pacjenta" to wyższa szkoła jazdy. Bez specjalistycznych placówek typu izba ja sobie tego nie wyobrażam. To tylko kwestia czasu jak dojdzie do tragedii.

  35 5

Myślenice. Dni przedszkola są policzone?

 • 11 kwi

  Czyli podatki większości dalej mają sponsorować przedszkole Zarabie bo grupa ludzi chce posyłać dzieci najbliżej miejsca zamieszkania. Doprawdy super. Czysty egoizm i nic więcej. NIe liczcie na poparcie spoza grupy bezpośrednio zainteresowanej tym.

  2 6
 • 11 kwi

  A rodzice zachowują się jakby ze szkoły podstawowej nic nie wynieśli. Polecam sprawdzić GUS i zobaczyć jak spada liczba urodzeń.

  2 8
 • 11 kwi

  Dane GUS dotyczące Myślenic na temat ilości urodzeń pokazują trend spadkowy urodzeń. Musi zanim iść dostosowanie ilości przedszkoli do tych warunków. Jeśli budynek nie spełnia wymagań ( a nie spełnia) to taki obiekt w pierwszej kolejności powinien być likwidowany. Tu nie ma co dyskutować. Rodzice tylko zaklinają rzeczywistość wg swojego widzimisię.

  4 13
 • 10 kwi

  Podatnicy mają płacić po to by kilku rodziców miało wygodę do posłania dzieci w najbliższej okolicy do przedszkola które jest praktycznie budynkiem po-mieszkalnym nie spełniającym przepisów. Rodzice krzyczą, grożą tylko do tej pory żadnych LOGICZNYCH argumentów nie przedstawili oprócz jednego że im się należy.

  5 17

Patrycja Koprzak i Piotr Jagniewski z nagrodą za wywiad roku 2022. Miasto-info.pl w top 5 lokalnych mediów w Polsce

 • 8 mar

  Gratulacje!

  25 9

Myślenice. Głosowanie nad zamiarem likwidacji przedszkola nie doszło do skutku. Punkt wypadł z obrad, ale to nie oznacza końca sprawy

 • 28 sty

  Trupów się nie reanimuje szczególnie przy dzisiejszej demografi.

  5 17

Myślenice. Być, albo nie być dla Przedszkola Samorządowego nr 3. Czy radni poprą zamiar jego likwidacji? Dzisiaj głosowanie

 • 27 sty

  Zmienia się demografia. Jest coraz mniejszy wskaźnik zastępowalności pokoleń. Niech mi ktoś wytłumaczy logicznymi obiektywnymi faktami dlaczego należy trzymać placówki które nie spełniają przepisów?

  Chciałbym usłyszeć argumenty dlaczego m.in. z moich podatków mają być wydane pieniądze na utrzymywanie tego przedszkola które jest umieszczone w zwykłym domu? Wygoda paru rodziców nie jest argumentem.

  14 34

Rodzice dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 3; „Chcemy rozmawiać z władzami kompetentnymi jeszcze przed głosowaniem”

 • 25 sty

  Ty i inni rodzie niech nauczą się formułować logicznie argumenty za pozostawieniem przedszkola. Bo w tej chwili ani jeden argument mnie nie przekonał. Samo pieniactwo i szczekanie w komentarzach.

  2 27
 • 25 sty

  Pewnie że tak. Rodzice są zaślepienie swoją wygodą tak bardzo że są w stanie narażać swoje dzieci. Budynek zwykłego domu to nie miejsce na przedszkole!

  28
 • 25 sty

  Gdyby to ode mnie zależało to już dawno ta prowizorka była by zamknięta. Nie warto tam ani grosza pakować bo trzeba by to zburzyć i zrobić od nowa.

  26
 • 25 sty

  Rodzice to powinni rozmawiać z kierownictwem dlaczego niedostosowało placówki do ogólnie znanych przepisów. Poza tym fajnie że rodzice wybierają swoją wygodę zamiast bezpieczeństwa dzieci, Głośno krzyczą teraz, ciekawe jakby się zachowywali gdyby doszło do tragedii, kogo by wtedy obwiniali. Zwykli krzykacze próbujący szantażować wyborami. Tylko że władza się zmieni a przepisy i sytuacja zostanie.

  13 43

Myślenice. Jaki los czeka Przedszkole Samorządowe nr 3 na Zarabiu? Trwają przymiarki do jego likwidacji

 • 24 sty

  Ja z chęcią poczytałbym argumenty za zamknięcięm przedszkola. Nie sądzę że takie typu decyzje podejmuje się na widzimisię jeszcze przed wyborami.

  12 2

Czesław Bisztyga: Składam doniesienie do prokuratury w związku ze sprzeniewierzeniem pieniędzy z kwesty

 • 30 lis 2022

  Kotłujcie się dalej. Jak wam energi nie szkoda na takie gówno akcje xD

  19 4

Kraków pokazuje nowe warianty drogi S7. Kolejne gminy przeciwne takiemu przebiegowi

 • 29 wrz 2022

  Właśnie że wariant wschodni jest korzystny ze względu na połączenie z S7. Przecież w Nowej Hucie już jest robiona dwupasmówka do Wawy. No ja też jestem za wschodnim wariantem. Choć mój głos jest nie do końca obiektywny bo mieszkam blisko zachodniego wariantu.

  9 20

Kolesiorstwo w Urzędzie Miasta...

 • 15 wrz 2022

  Nie ma co płakać. 2 kadencje max dla każdego burmistrza. Później się robią kliki.

  16 1

Mąż szefowej PO w Myślenicach brał udział w kolizji na Zakopiance? Sprawa budzi kontrowersje. Ewa Wincenciak-Walas publikuje oświadczenie

 • 15 wrz 2022

  Zachowuje się jak zwykła pyskata baba. A działa wg zasady: sądy sądami ale sprawiedliwość musi być po mojej stronie.

  19 10

Wiśniowa, Raciechowice. Mieszkańcy boją się, że droga S7 przetnie ich gminy. Wójtowie tonują nastroje

 • 15 wrz 2022

  Zaobserwuj ile każdego ranka jedzie samochodów z Myślenic i okolic do Krakowa do pracy. Dobra i szybka komunikacja M-ce <=> Krk to klucz do rozwoju Myślenic. Nie mówiąc o tym że to główna droga do Zakopca.

  10 4

Gmina Myślenice występuje z Lokalnej Grupy Działania „Między Dalinem i Gościbią”. Burmistrz dyskutuje z radnym o powodach

 • 14 wrz 2022

  Lokalna Grupa Działania „Między Dalinem i Gościbią” to też grupa samych swoich. Organizacja przypomina to spółdzielnię mieszkaniową. Niby demokracja a w praktyce beton nie do zmiany.

  11 12

Prace nad trasą S7 Kraków-Myślenice wstrzymane. GDDKiA pisze do samorządowców: Teraz wy przedstawcie swoje warianty

 • 19 maj 2022

  Korytarz 6 przez Wieliczkę wydaje się być sensowny. Odkorkuje południe Krakowa z tranzytu na Warszawę

  22 1

Myślenice. Zostało niewiele czasu, aby zaprotestować przeciwko drodze S7. Mieszkańcy podpisują petycję

 • 16 mar 2022

  Niezłą trzeba było mieć fantazję by taką inwazyjną propozycję przebiegu zakopianki przez Myślenice stworzyć. Projektanci z piekła rodem...

  39 25

Pożar na wysypisku śmieci to nie kwestia hydrantów. „Może zawiodła wiedza druhów”?

 • 29 sie 2019

  Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą

  22 2

Zmiany w parafiach. Którzy księża odejdą i kto przyjdzie na ich miejsce?

 • 28 sie 2019

  Widzę że ksiądz od pcimskiego koguta zostaje.

  22 10