Pediatrzy w Myślenicach - pyta przyszła mama...

 • 24 sty 2018

  Polecam Dr Romana Pasternak w Kalwarii prywatnie ( jeśli ktoś chce prywatnie, w mojej opinii to najlepszy lekarz pediatra na jakiego trafiłam a z wieloma miałam do czynienia. To trochę dalej niż Mc ale warto ).

  6

SKANDAL W JASIENICY

 • 4 kwi 2015

  Czy to prawda, że drugi kandydat na sołtysa ( nie mam na myśli obecnego) ma wykształcenie podstawowe i jest bardzo ,, mocny w języku" ???

  32 7
 • 28 mar 2015
  Mysleniczanin007 napisał/a:

  Nie siej Pan demagogii że radni są nietykalni. Wystarczy że 30stu mieszkańców złoży wniosek formalny do rady sołectwa o odwołanie w/w radnej i rada będzie musiała podjąć uchwałę. Ludzie, zacznijcie poznawać swoje prawa wyborcze! Politykierzy są do usunięcia tylko trzeba chcieć i wiedzieć jak to zrobić prawnie.

  Ciekawa informacja.....dwiema rękami podpiszę się pod takim wnioskiem:)

  26 9
 • 24 mar 2015

  Czy to teatr hipokryzji czy komedia???
  A wszystko pod lupą forumowiczów bardziej błyskotliwych oraz tych mało inteligentnych.

  Czyżby ks. administrator na niedzielnym kazaniu NIE POWIEDZIAŁ PRAWDY? Być może to tylko bajka w całej komedii dla wiernych?

  Słowa z ambony były wyraźne: ,,Wybory zostaną zorganizowane w salkach katechetycznych ze względu na fakt, że burmistrz prosił naszego ks. o to osobiście ponieważ nie mogą się odbyć ani w szkole ani w strażnicy OSP" ciekawe dlaczego?

  W artykule w poniższym linku jest inna prawda,że zmiana lokalizacji wyborów jest wynikiem wniosku p. radnej która twierdziła, że nie ma z tym nic wspólnego....

  http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3796667,kontrowersje-wokol-lokalu-wyborczego,id,t.html

  Teraz pytanie która to prawda a która półprawda. A może wystarczy kłamstwo powtórzyć 10 razy i staje się prawdą?

  62 8
 • 17 mar 2015

  Winnymi wyborów w salkach katechetycznych są STRAŻACY, NATANKI I SOŁTYS natomiast pani radna i ksiądz chcieli żeby wybory odbyły się w strażnicy.

  26 10
 • 17 mar 2015

  Szkoda że administrator nie kandyduje na sołtysa, dyrektora szkoły, przy okazji może zrobili by go proboszczem kto wie !?!

  A w Jasienicy ......cóż, większość ludzi nie myśli a przy tym nie ma swojego zdania..... Takie trochę ,,Ranczo".

  66 21