Myślenicki Festiwal Lata 2018: Kto powinien zagrać i co zmienilibyście w tej imprezie?

 • 17 sty 2018

  Jak widzę to już "moda" na nielubienie i wyśmiewanie Disco Polo już minęła. Jak najbardziej disco polo AKCENT , WEEKEND, MOVERS, SOLEO i inne ja jestem fanem muzyki klubowej, (i te zespoły co wymieniłem i inne są remiksowane i ludzie się bawią przy tych utworach) mało mi podchodzi pop, ale disco polo to dlaczego nie mi pasi mało tego po domówkach ludzie tego słuchają i się bawią nie mówię tutaj o ludziach starszych tylko młodzież i nie mówię że wszyscy ale na tych co ja byłem do tej pory. Niektórzy mówią że disco polo takie wieś mackie ale młodzież przychodzi na koncerty i się bawi nie mówiąc już o rodzinach i jak dla mnie przede wszystkim śpiewają po Polsku, a nie zaśpiewają po angielsku... powiedzmy sobie szczerze połowa jak nie większość nie wie o co chodzi, mi się wydaje że niektórzy się tym dowartościowują ale to nie moja brocha. TAK dla disco polo na festiwalu lata dla disco polo.

  14 12

MZWiK Myślenice brak możliwości zgłaszania przez odbiorce.

 • 5 wrz 2015
  bill napisał/a:

  skipper no i gdzie tam jest napisane że masz dzwonić do inkasenta. Czyżby takiej informacji nie było, a krówka okazał się kłamcą?

  A ja napisałem coś o dzwonieniu???

  5
 • 4 wrz 2015

  Ja dostałem taką informacje wraz z dwoma egzemplarzami umowy ale chyba reszta z gminy Myślenice która pobiera wodę miejską też?Bo tak po komentarzach widzę że nie?

  Szanowni Państwo!
  Informujemy, iż z dniem 1 lipca 2015 r. tut. zakład dodatkowo wprowadza nowe sposoby rozliczeń z odbiorcami naszych usług. Zmiany dotyczą częstotliwości wystawiania faktur oraz sposobu ich wysyłania do Państwa.
  Wszystkim odbiorcom zainteresowanym otrzymywaniem faktur raz w miesiącu
  -(a nie jak do tej pory raz na trzy miesiące)
  proponujemy przesyłanie faktur proforma w okresach pomiędzy właściwym rozliczeniem rzeczywistej ilości pobranej wody i/lub odprowadzonych ścieków. W przypadku zainteresowania taką formą rozliczenia prosimy o wypełnienie i dostarczenie do tut. zakładu otrzymanego wniosku. Wobec powyższego - w związku z wprowadzeniem rozliczenia miesięcznego -

  wystawianie faktur na bazie odczytu podawanego przez telefon lub w Biurze Obsługi Klienta od 1 lipca 2015 r. nie będzie możliwe.

  Tut. zakład wprowadza też możliwość elektronicznego otrzymywania faktur, które będą wysyłane na wskazany przez Państwa adres e-mail. Zainteresowanych tym sposobem rozliczania prosimy o wypełnienie i dostarczenie do tut. zakładu otrzymanego oświadczenia o akceptacji faktur przesyłanych drogą elektroniczną.
  Jednocześnie w celu dostosowania umów o zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków do obecnie obowiązujących przepisów oraz doprecyzowania zawartych w nich praw i obowiązków stron umowy tut. zakład rozpoczął proces ich wymiany. W najbliższym czasie zostaną Państwu przesłane nowe umowy z prośbą o ich podpisanie i dostarczenie do tut. zakładu.
  Wniosek, oświadczenie oraz umowy należy przesłać na adres tut. zakładu lub złożyć w Biurze Obsługi Klienta (ul. Piłsudskiego 47, 32-400 Myślenice). Można je także przekazać inkasentowi dokonującego u Państwa odczytu wskazań wodomierza.
  Z poważaniem:
  Prezes Zarządu
  mgr inż. Andrzej Urbański
  http://www.mzwikmyslenice.com.pl/index.php?id=69

  3
 • 3 wrz 2015

  Sprawa wygląda tak MZWiK wprowadziło umowy z dniem 01.07.2015 ale wycofało się z możliwości podawania odczytu przez telefon lub w Biurze Obsługi klienta, tylko i wyłącznie inkasenta przynajmniej mnie tak informowano, teraz pytanie.
  Jak podać im odczyt bez inkasenta? Może miał ktoś podobną sprawę
  Swoją drogą ciekawe dlaczego tak zrobili?
  Proszę o porady

  3 2

RPGK (Rejonowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej) Myślenice

 • 23 mar 2015

  Toko tylko sie pytam a moge więc się tak nie denerwuj. Piszesz że mi sie w głowie poprzewracało, twoje wcześniejsze wypowiedzi wskazują na to że Tobie, bez urazy. Nie myśle że jestem jeden chętny, poprostu taka praca mi się podoba to się dopytuje i tyle. Ps Nie ma za co obyś się dostał do tej pracy życze Ci tego z całego serca, Choć przyjęć nie ma i tak pytałem, ale kto wie...

  5
 • 20 mar 2015

  Ktoś coś wie jeszcze na temat płacy w tej firmie, tylko na 100% bo prawdopodobnie mnie nie przekonało...

  2
 • 19 mar 2015
  On_666 napisał/a:

  Warunki nawet ok :) praca po 8 godzin pierwsza umowa próbna na 3 miesiace potem stała albo na czas okreslony

  A jakie wynagrodzenie???

  2
 • 18 mar 2015

  To o ile dobrze wnioskuje to RPGK, wynajmuje, tzw podwykonawców i oni ich przyjmują, na jakąś umowe? Przepraszam ale z tymi widłami to nie kminie...może kto wyjaśnić???

  5 2
 • 17 mar 2015

  Witam
  Chcialbym zapytać się o warunki pracy w tej firmie. mam zamiar postarać się tam o prace na ładowacza (na razie nie przyjmują ale może jednak) z tąd moje pytania. Czy dają umowe o prace czy śmieciową, ile sie pracuje 8, 10, 12 h czy wiącej, i jakie stawki za prace.
  PS(jak by ktoś wiedział o tych informacjach ale nie na tym stanowisku ale w tej firmie to też prosze o info)
  Pozdrawiam

  8 3