Lekarz rodzinny w Myślenicach

 • 5 lip 2021

  Czy ktoś mógłby polecić dobrego lekarza internistę dla osoby dorosłej z Myslenic który jeszcze przyjmuje deklaracje? Chciałem się przepisać

Głośno wokół dostawcy worków na śmieci w gminie Myślenice. Wybór firmy może zastanawiać?

 • 11 maj 2021

  Witam,

  Moim zdaniem nie powinno być tak że przetarg wygrywa najtańsza firma a wyprodukowane worki są niedopuszczalnie niskiej jakości skoro my podatnicy płacimy coraz więcej ? Z czego wynika tak wielka różnica w wycenie? Czy te najtańsze worki robią z "papieru toaletowego" ? Przecież tak nie może być że tak duże worki przychodzą poklejone taśmą lub poniszczone i nikt tego nie sprawdza.

  29 6

Bogna Becker wraca do Myślenic po 15 latach z wystawą „Lalki to My”

 • 27 lip 2019

  Jak wy to określacie sztuką to się dziwie..
  Ta wystawa jest jak z amerykańskiego horroru.. czym tu się zachwycać..może autorka ma jakieś problemy?

  13 3

Wybory Samorządowe 2018: Grażyna Ambroży kandyduje na burmistrza Myślenic. Co proponuje?

 • 21 wrz 2018

  W sumie racja..przeczytałam program uważnie i połowę rzeczy nie rozumiem.tak jak napisałaś "o wszystkim i o niczym"..ta Pani nie bardzo będzie mieć przebicie ...

  26 5

Krzysztof Halek: Bezpieczeństwo na Zakopiance mogą zapewnić bezkolizyjne przejazdy [WIDEO]

 • 11 wrz 2018

  DOKŁADNIE!! bardzo mnie dziwi że właśnie od tego tematu obietnic rozpoczął Pan Halek , a gdzie sprawy ważne dla "każdego " mieszkańca gminy? przedszkola, place zabaw, rachunki, służba zdrowia, itp?
  PS: Niech Pan poczyta komentarze zwykłych ludzi i wyciągnie wnioski..

  22 2
 • 10 wrz 2018

  Tylko kandydat który obieca obniżyć stawki za wodę i ścieki zyska mój głos

  103 17

Tancerki Lady Fitness zdobyły drugie wicemistrzostwo Europy

 • 30 sie 2018

  wszystko dobrze..tylko dlaczego one tą tak okropnie umalowane....czy to konieczność>??

  21 6

IRON MAIDEN... Koncert w Tauron Arena.

 • 29 cze 2018

  a ja Thirty Seconds To Mars..29 sierpnia

  2

Pizzeria w myślenicach

 • 12 mar 2018

  W Myślenicach niema dobrej pizzy.
  W Krzywaczce w ten weekend otwarła się Pizzeria Trento, pizza i jedzenie jak we Włoszech, warto przyjechać i zjeść prawdziwą pizzę,POLECAM

  2 28

Projekt linii komunikacji miejskiej.

 • 4 kwi 2017

  uważam że Myślenice są tak małe i zapchane że komunikacja miejska tym bardziej zablokuje ruch ..a dodatkowe przystanki spowodują wszędzie korki..wystarczą busy

  4 16

Kuchnia orientalna w Myślenicach

 • 4 kwi 2017
  Rita 21 napisał/a:

  Kucharz z restauracji "pod blachą" powinien zjeść chińską na zamkowej 1 w Krakowie i poznać smak kuchni orientalnej.Jak dla mnie to ani wygląd ani smak nie przypomina potraw wietnamsko-chińskich.Mięso spalone,przesolone i brak przypraw chińskich.Takiego kurczaka jak podają w tej restauracji można w domu przyrządzić.Sorki,ale ja nie z tego przysłowia "DOBRA ŚWINIA WSZYSTKO ZJE"

  zgadzam się z opinią..jedzenie wstrętne, nie doprawione ,nie wiem co ludzie w nim widzą, a ten pomarańczowy sos do ryżu-ohyda!

  5

Ceny paliwa Myslenice

 • 11 mar 2017
  Bolek napisał/a:

  Jak zawsze lubiłem tankować na Orlenie (na tarnówce) tak teraz już moje auto tam się nie pojawi. Ze stacji, która miała bardzo dobre ceny, stała się wasalem stacji pana wszystkich tutaj znanego. Ale spoko, dla nich jestem tylko klientem, który rocznie wlewa ok 8 tysięcy złotych do baku ale kiedy takich 100 klientów zrezygnuje to wtedy zaboli. Zdecydowanie wolę już w głg na orlenie zatankować czy w Krakowie, gdzie 95 jest tańsza o około 25-40 groszy.

  Przestańcie tankować na myślenickich i jawornickich Orlenach i BP, chcieli nabić sobie kabone, to niech nabijają ale nie na nas. Podobno w Zakopanym na takich cwaniaczków znalazł się patent. Miasto postanowiło wybudować własną stację, gdzie paliwo ma być tańsze min. 50 gr na litrze. Szybko spuchną tamtejsze orleniki ;)

  racja,popieram .zawsze tankowałam na Tarnówce a teraz wolę podjechać 2 km od miejsca pracy i zatankować przy Zakopiance w Głogoczowie, zobaczymy jak długo właściciel Orlena nie odpuści.

  14

Zapowiada się wzrost opłat za wodę. Spłacamy długi

 • 6 mar 2015

  przypuszczam że wielu urzędników oraz burmistrz czyta nasze komentarze i wyciągnie wnioski..
  czekam z niecierpliwością na informację co ustalą.

  21
 • 3 mar 2015

  Może wystosujemy pismo do Burmistrza zanim nowe taryfy zostaną zatwierdzone i będzie po fakcie?

  23 1
 • 3 mar 2015

  Zgadzam się z przedmówcą, zróbmy coś wspólnie..bo każdego przerażają co dzień rosnące koszty...a z czego zapłacimy rachunki jak pewnego dnia stracimy pracę lub zdrowie? to niedopuszczalne jak włodarze miasta nie liczą się z mieszkańcami... zróbmy coś! wyjdziemy na ulicę w ramach protestu!

  25 1