Myślenice: Była krowa w "maluchu" i w seicento. Dzisiaj KMY to BMW za 500+

 • 27 sie 2016

  To zdjęcie powinno się znaleźć na stronie "wieś tańczy i śpiewa".

  4 3

Akcja bicia Rekordu Guinnessa w Myślenicach - „Pociąg do Wolności”

 • 10 sie 2016

  Czy w czasie trwania tej imprezy będzie można wymienić kod-y na nagrody ?

  8 4

Pcim: Piotr Hajduk został wójtem

 • 26 lip 2016

  Młody, ale już doświadczony, z ambicjami i perspektywami na rozwój gminy. A przede wszystkim porządny człowiek. Gratulacje Panie Wójcie.

  44 39

Wisła Kraków

 • 15 maj 2016

  Mnie osobiście dziwi to milczenie kibiców Wisły, w końcu ich klub jest mistrzem, co prawda grupy spadkowej no ale jednak :-)))))))))). Najważniejsze że uległa zupełnej dewaluacji ta prostacka i prymitywna przyśpiewka " zawsze nad wami...." Mam nadzieje, że ta tendencja się utrzyma.

  2 8
 • 1 mar 2016

  Czyli wszystko wskazuje na to że Kraków będzie reprezentowany w I lidze.

  2 5
 • 19 gru 2015

  No co taka cisza ? Czyżby dotarło do kibiców Wisły że I liga puka do drzwi, i to coraz bardziej natarczywie ?

  6 7
 • 29 lis 2015

  Myślę, że w świetle zaistniałych wypadków zmieniam zdanie i uznaje, że ten wiślacki mural koło miejskich kibli jest na właściwym miejscu.

  4 8

Myślenice: O polityce prorodzinnej i programie 500plus z posłem Szlachetką

 • 25 lut 2016

  A ja mam trójkę dzieciaków i uważam że ten program jest rewolucyjny i wielu rodzinom uratuje życie dosłownie i w przenośni. Po raz pierwszy w naszym kraju mamy do czynienie z rzeczywistą i realna pomocą państwa. Oczywiście oponenci czepiają się różnych rzeczy, ale zazwyczaj są to ludzie, którzy nigdy nie byli w trudnej sytuacji materialnej i krytykują dla samego krytykowania. Ja i moja rodzina uważamy, że program jest bardzo potrzebny i pomoże wielu rodzinom.

  20 26

Lodowisko

 • 30 sty 2016

  Oportunisto świetny tekst ! Będzie premia od burmistrza że pozazdrościć za lojalność i obronę interesów. Nie zmienia to jednak faktu że Myśleniczanie mają oczy i co najważniejsze swoje zdanie na temat tej farsy i żadne głupkowate wpisy tego nie zmienią !

  58 19

Uchodźcy w budynku socjalnym w Jaworniku.

 • 28 lis 2015
  milamorska napisał/a:

  Prawda jest jedna pracownice mopsu chlebem i solą witały uchodźców, a burmistrz przecież może uchodźców na rzemieślniczej czy jednej z ulic obok umieścić, tam jest dom bardzoooo pojemny sprawdził się wyborach ubiegłorocznych.

  Nie ma co "minusować" milimorskiej, bo dobrze mówi.Jawornik duma gminy myślenickiej w sferze pomocy najuboższym i potrzebującym, szczytowe osiągnięcie gminy i co za tum idzie mopsu w tym względzie. A dom na Rzemieślniczej przecież nie odmówi gościny tak jak nie odmówiła w czasie wyborów. W tedy burmistrz nie widział w tym nic złego, więc nie sądzę żeby tym razem miał coś na przeciwko, wszak jedno i drugie to pomoc bliźniemu.

  9 4

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: PiS triumfuje. W powiecie ma 2/3 głosów. Jarosław Szlachetka w Sejmie

 • 27 paź 2015

  Ja głosowałem na Pana Szlachetkę bo jestem przekonany, że sprawdzi się na tym stanowisku. Bogu dzięki że i inni Wyborcy poparli Jego kandydaturę i nie ulegli żenującej nagonce i szkalowaniu go w czasie trwania końcówki kampanii, która była doprawdy żałosna. Ja należę do pokolenia średniego, nie jestem już młodzieniaszkiem, ale nie jestem jeszcze zramolały :-) i jestem zdania, że do młodych świat należy.Natomiast nasza lokalna "klasa polityczna" zapatrzyła się chyba na Leonida Breżniewa i myśleli że do końca będą karty rozdawać. Na szczęście Wyborcy zdecydowali inaczej.Bardzo się cieszę z wyboru Jarosława Szlachetki i jestem przekonany, że jest to dobry wybór.

  21 15

kupy, psy i wlasciciele APEL!!!

 • 26 lip 2015
  ajka1987 napisał/a:

  Trzeba walczyć z zesranymi chodnikami i trawą pomiędzy blokami, nie wspomnę już o tych którzy wyprowadzają pieski na plac zabaw powyżej 18...

  Zgadzam się bo ja akurat zawsze mam ze sobą dwa woreczki i po swoim czworonożnym koledze sprzątam, ale trzeba by też zacząć walkę z wiejskimi głupkami albo ze zwykłymi debilami. Zazwyczaj są to obywatele młodego pokolenia, często przygłupie laseczki ale i też wiejscy filozofowie, którzy wprost śmieją się jak się psią kupę podnosi. Debilne komentarze i kretyński uśmieszki w zdecydowany sposób wpływają na obniżenie chęci sprzątania po pupilu. Trzeba by też edukować tę część społeczeństwa a nie tylko psy wieszać po właścicielach czworonogów.

  9 1

Lipka powalona przez wichurę

 • 9 lip 2015

  Widać że jesteś jeszcze bardzo młody i głupi.

  36 6

Spotkania z Folklorem: Wszystko gotowe do inauguracji [WIDEO]

 • 6 lip 2015

  Sorry za kolokwializm ale jak czytam takie wypowiedzi jak AAgnieszki i carnej to mi się po prostu
  rzygać chce ! Natomiast renaw jak tego nie rozumiesz to trudno, imprezy tej rangi odbywają się w centrum a nie na zadupiu, jest to związane z ustaleniami międzynarodowymi. Nie martwcie się będziecie mieli nie długo swój czas na Zarabiu /dni Myślenic/ nachlejecie się taniego piwska , poskaczecie i będzie gitara. No cóż kultura to na szczęście rzecz elitarna.

  6 1

Spółdzielnia z Pcimia najlepsza w Małopolsce

 • 28 cze 2015

  Aby zyskać poważanie na terenie Myślenic oraz powiatu nie można być ani wysokim ani niskim, absolutnie grubym ani chudym oraz owłosionym ani też łysym, rzecz jasna ani bogatym ani biednym inaczej pewne jest obrobienie d..y i idiotyczne komentarze na tym pożal się Boże forum.Chłopcy żal mi was, wasze małostkowe z pogranicza infantylizmu komentarze świadczą o tym na jakiej prowincji żyjemy, rzutują nie tylko na was, bo to dramat, ale na całokształt społeczeństwa. Człowiek nic nie robi to źle, robi jeszcze gorzej bo "mądrzy inaczej" i tak wiedzą lepiej. Ja gratuluje Pcimiowi i cieszę się z wyróżnienia bo uważam że pomoc człowiekowi jest szczytnym celem szczególnie przez dalekosiężne i perspektywiczne inicjatywy.

  8 10

Dni Myślenic 2015

 • 4 cze 2015

  Proste bo Myślenice to nie wiocha.

  14 17

NOWE PRZEPISY: Lubisz szybką jazdę w mieście? Zabiorą ci prawo jazdy

 • 24 kwi 2015

  Zgadza się ! Blady strach spadnie na chłopaczków w podstarzałych audiolach, vieśwagenach itp podobnych wynalazkach, którzy urządzają sobie wieczorne harce po mieście. Mam nadzieje że policja weźmie się ostro za egzekwowanie tego przepisu. Jestem za w 100 %

  37 33

Stara mleczarnia

 • 17 mar 2015

  To już raczej pewne, budowa ma ruszyć na przełomie czerwca i lipca. Powstanie tam nieduży hotel sieci Ibis. Myślę że to dobra inwestycja bo Myślenice nie mają hotelu z prawdziwego zdarzenia no i faktycznie rudera przestanie straszyć.

  15 7

Samoloty wojskowe nad Bieńkówką

 • 17 mar 2015

  Te samoloty to nowy nabytek grupy Halniak, podobno zostały zrekonstruowane przez samego dowódcę.

  2 1

Zapowiada się wzrost opłat za wodę. Spłacamy długi

 • 2 mar 2015
  Mysleniczanin007 napisał/a:

  Andrzej, co się stało że się ze**ało?!

  https://www.youtube.com/watch?v=5s8FNCA904g

  Pan prezes w tym materiale ma bardzo gustowną koszulkę i krawacik w dawnych czasach takie "debesciarskie" ciuszki kupowało się u Jaśkowcowej w Rynku / obecnie 5,10.15/ dziś trzeba się postarać aby takie nabyć :-).

  17 3