Wymiana okien, porównanie firm i ofert

 • 8 lis 2016

  Czy ktoś zna firmę z okolic, która montuje szklane tarasy tzw. ogrody zimowe? Może kogoś polecacie? Z jakimi kosztami należy się liczyć?

  1

Kontrole prędkości - Trzemeśnia

 • 8 lis 2016

  W ostatnich dniach wieczorami ok 19:00 - 22:00 przy kościele w Trzemeśni policja, "dla bezpieczeństwa" mieszkańców i na ich prośbę postanowiła skrupulatnie przeprowadzać kontrole prędkości. To nic, że rano ani widu ani słychu policjantów kiedy to faktycznie ich obecność miałaby sens - gdy grupy dzieciaków, na pasach nie mogą przejść na drugą stronę ulicy, albo bardzo wygodni rodzice, maluchów z przedszkola zostawiają swoje samochody na środku ulicy mimo, że nowy parking jest kilkadziesiąt metrów od budnku.
  Dlatego radzę uważać, bo o stratę prawa jazdy w tym miejscu bardzo łatwo ( od strony Myślenictym obowiązuje prędkość 40km/h ).

  39 3

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

 • 22 kwi 2015

  Od kilku dni w okolicach dolnej Poręby błąka się średniej wielkości , rudy, puchaty, ładny pies. Niestety, ale nie ma zaufania do ludzi (byż może tylko do nowo poznanych) i nie można nawet sprawdzić czy ma obrożę. Może ktoś szuka tego pieska? Szkoda, żeby coś mu się stało.

  7 1

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 14 kwi 2015

  Gdzie w okolicach Myślenic (mogą być okoliczne miejscowości) można kupić drzewka, krzewy i kwiaty do ogrodu. Zależy mi na dobrej jakości i przystępnej cenie - jak wszystkim:D

  1

Naprawa piekarnika

 • 26 lut 2015

  nikt?

  1 1
 • 24 lut 2015

  Ma ktoś namiary na dobrego fachowca, który zna się na piekarnikach elektrycznych? Z góry dziękuję za informacje.