Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

 • Filip 5 paź 2010

  Pojawił się nowy wpis na blogu Macieja :)

 • Filip 11 wrz 2010

  Panie Kielan proszę nie oszukiwać ludzi, bo wyborcy mają bardzo dobrą pamieć i nie pozwolą na to aby piękny pijar i slogan zamienił Pana. Jaki jest Pan My już wiemy. :)

 • Filip 11 wrz 2010

  Witam wszystkich bardzo serdecznie,

  Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że nie jestem związany ani z jednym ani drugim obozem politycznym. Nie pracuję również w UMiG.

  Włos jeży mi się na głowie jak czytam, że Pan Wiktor Kielan nie będzie prowadził negatywnej kampanii wyborczej. Chciałbym przypomnieć wszystkim ostatnią kampanię wyborczą. To właśnie ludzie z Pana otoczenia rozdawali ulotki z oszczerstwami pod Kościołem i wielu innych miejscach. To są elementy uczwiej rywalizacji o pozyskiwanie elektoratu? Otóż nie to jest ludzka bezwzględność i brak szacunku dla swojego politycznego rywala. Oczywiście papier wszystko przyjmie, ale ja jako wyborca nie pozwolę sobą manipulować!

  Kolejny fakt związany z kosztami wybudowania Orlika na Osiedlu. Otóż wszystko można wybudować za pół darmo. Wiele lat w życiu przekonałem się prowadząc firmę, że co tanie to drogie. Oszczędzać można na oświetleniu, na trawie, podbudowie i tak dalej. Za kilka lat boisko wybudowane tanim kosztem ulegnie zniszczeniu.
  Jak wygląda tanio wybudowany Orlik to zapraszam Pana do Sieprawia. Inwestycja, która została przeprowadzona w Myślenicach była a z myślą, że ten obiekt ma służyć wiele lat dla myślenickiej społeczności.

  Pozdrawiam

Dalin - siatkówka

 • Filip 13 wrz 2010

  Ja dostrzegłem kolejną pomyłkę, ponieważ Dalin gra w sobotę 23-iego października, a nie jak informator podał we wtorek 26-tego. Pozdrawiam wszystkich kibiców :) i nowy zarząd :)

  W nowym sezonie życzę wiele sukcesów...

  1

Myślenickie myślenie - reaktywacja

 • Filip 16 lip 2010

  Po ostatnim przeczytaniu gazety SEDNO byłem niezwykle zdumiony. Jak może zostać "człowiekiem miesiąca" osoba, która ma prawomocny wyrok za wykorzystywanie uczniów do pracy. Istny skandal, jaki dajemy przykład młodym ludziom, którzy dopiero co kształtują swój własny system wartości? Śmiechu warte to co prezentuję redakcja tej pseudo gazety. Pójdzie po rozum do głowy, rozumiem, że Waszej gazecie nie ma obiektywizmu, ani podstawowego etosu dziennikarskiego, ale na litość nie wybielajcie ludzi. Patrząc perspektywy doświadczenia i poziomu prezentowanego przez ludzi pokroju cyrka i spółki mogę wysnuć wniosek, że już chyba nic mnie nie zaskoczy.. Pozdrawiam

 • Filip 7 cze 2010

  Zalubowski lepiej idź pobiegaj a nie wypisuj takich głupot...

Wybory Prezydenckie 2010 - czyli na kogo głosujecie i dlaczego ?

 • Filip 27 cze 2010

  Ja nie wiem czy ludzie poskładali zmysły, czy rzeczywiście jest to ludzka ciemnota, która nie dostrzega jaką obłudę prezentuje Jarosław Kaczyński ciągle używając języka polityki fałszywej, która została wygenerowana na potrzeby kampanii. Piękna przemiana, która ma prowadzić do władzy zgodnie z hasłem WŁADZA JEST NAJWAŻNIEJSZA. Ja chciałbym wszystkim przypomnieć, jak zachowywał się Kaczyński w stosunku do białego miasteczka pielęgniarek (zagłuszanie telefonów, obraźliwe wypowiedzi itd.), a teraz słyszę, że on chce debatować o służbie zdrowia i naglę ten temat jest dla niego najważniejszy. Konkurent Bronisława Komorowskiego chce zdobyć władzę na podstawie kłamstwa, który decyduje kto jest patriotą, kto jest postkomunistą, kto jest złodziejem. PiS już pokazał jak można nadużywać władzy i instytucji rządowych do własnych politycznych potrzeb. NIKT NIE CHCE POWROTU IV RP. Dość tego wszystkiego nie chcemy takiego prezydenta, który przybiera różne twarze i są to obrazy, które generują sztabowcy wraz z specjalistami od marketingu politycznego. Bronisław Komorowski jest po prostu takim samym człowiekiem jak sprzed kampanii. Nigdy nie słyszałem w jego słowach ani trochę języka,, którego mógłbym się wstydzić. W pełni popieram KOMOROWSKIEGO, bo chce prezydenta autentycznego, a nie fałszywego przebierańca.

 • Filip 24 maj 2010

  Dzisiaj miałem możliwość zobaczenia w TVP 1 w programie "Tomasz Lis na żywo" jak zachowują się ludzie, którzy byli obecni na sobotnim wiecu, główne emocje, które dominują to agresja, nienawiść, która jest potęgowana przez ludzi popierających pana Jarosława Kaczyńskiego. Te wszystkie bardzo negatywne zachowania pokazują prawdziwą twarz pana Jarosława i jego wyborców.

  Ostatnio słyszałem wiele wypowiedzi w telewizji czy w radiu, że Lech Kaczyński był wielkim patriotą, bo tak bardzo zabiegał o sprawy Katynia. Po tych wszystkich głosach postanowiłem sprawdzić jakie jest prawdziwe odzwierciedlenie tych faktów.
  Prawda jest bardzo okrutna, tragiczna podróż prezydenta do Katynia była Jego drugą teraz chciałbym przybliżyć kiedy był obecny: 2007 rok (wybory parlamentarne), 2010 rok wybory prezydenckie. Pokazuję to całą prawdę o patriotyzmie Lecha Kaczyńskiego.

  Pan Bronisław Komorowski nie musi się zmieniać na potrzeby kampanii, On po prostu zachowuje się tak jak zawsze. Nigdy nie słyszałem w Jego wypowiedziach Komorowskiego agresji i nienawiści. On jest człowiekiem godnym urzędu objęcia głowy państwa.

  Chcę, by prezydentem RP był człowiek, który będzie mówił językiem
  dialogu, a nie walki, językiem tolerancji, a nie ksenofobii, językiem
  porozumienia, a nie podziałów. Dlatego zagłosuję na Bronisława
  Komorowskiego.