Rynek sercem miasta

 • 1 gru 2019

  Był jeszcze fryzjer Pan Ćwierzyk,księgarnia po schodkach,pamiętam jeszcze cukiernie Danusia,dom towarowy na rogu i sklep z różnymi wyrobami Państwa Wyrobów.

  4

Galeria Myślenicka otwarta. Jak oceniacie największy obiekt handlowy w powiecie?

 • 28 lis 2015

  Jest jak przy każdym otwarciu nowego sklepu,przepychanka,wielki huk i krzyki facetów z mikrofonami promujących towar w sklepie,nie można było się skupić na zakupach/a byłam o godz.16/brak reklamówek na zakupy w INTER MARSCHE,kazano mi płacić 2 zł za reklamówkę/miały być za darmo/,a ceny towarów nie powalają na kolana,myślę że nie będę częstym klientem tych sklepów.Musiałam szybko wyjść bo ryk z mikrofonów pozbawił by mnie słuchu.BEZNADZIEJA.

  38 14

Myślenice: Fałszywy wnuczek wpadł w zasadzkę

 • 12 paź 2015

  Do mnie też dzwoniła oszustka w poniedziałek,ale nie umiała mi powiedzieć kto miał wypadek z mojej rodziny.Gdy stanowczo nalegałam aby powiedziała imię to się wyłączyła.Nie powiadomiłam policji ,bo nie mogłam z nią nawiązać rozmowy.Myślę że trzeba zlikwidować telefon stacjonarny,aby ustrzeć się takich telefonów

  32 2

Kocham PiS

 • 27 wrz 2015

  Kochani i po co te docinki,kto jest lepszy czy PIS czy PO.Chciałabym aby PIS sam rządził i dotyrzymał tych wszystkich obietnic/bez pokrycia/i żeby nie zwalali na poprzedni rząd jak ich nie dotrzymają.Myślę że się nam wszystkim poprawi,wzrosną zasiłki na dzieci,emerytury i renty i PKB O 10%,średnia krajowa i nie będzie kolejek do specjalistów,będziemy mieć krainę miodem płynącą.Bądźmy dobrej myśli,że nie będziemy musieli emigrować z naszego pięknego kraju i z naszych pięknych MYŚLENIC.Trzeba zawsze myśleć pozytywnie i przyjmować wszystko z uśmiechem na ustach.Poczekajmy do wyborów.

  5 2

Dobczyce: Budują chodnik przy ul. 21 Stycznia

 • 27 sie 2015

  Kiedy na ul.wybickiego w Myślenicach będzie chodnik,co panie radny Suder tak pan obiecywał przed wyborami mija już rok a dalej jest chała.Jest to po prtostu draństwo,po wsiach są chodniki,a półtora kilometra od centrum miasta chała!

  1

Wybory do Europarlamentu 2014: Na kogo będziecie głosować? [SONDAŻ]

 • 17 maj 2014

  Dzięki partii PO którą tak z nienawiścią krytykujecie{ napewno jesteś z PiS } żyje się mi lepiej,przepracowałam 40 lat i emeryturę mam w miarę godziwą i zawsze na nich będę głosować z całą moją rodziną.Myślę że po raz trzeci wygrają wybory.

  7 63

Palimy czym popadnie? Czy w Myślenicach przyjąłby się zakaz palenia węglem?

 • 1 lut 2014

  Mój sąsiad pali eko groszkiem i dym ma czarny jak smoła a tona tego węgla kosztuje 900 zł.Rozpala suchym drewnem a z tego groszku przez godzinę wydostaje się czarny dym,to wina węgla a nie że pali śmieciami są to ludzie w starszym wieku i wiedzą co to ekologia.W innym domu palą samym bukiem i też jest dym ciemny.Chętnie będę palić gazem jak będzie tańszy od węgla,jak gmina dołoży mi do nowego pieca gazowego tak jak w Krakowie.Na dzień dzisiejszy nie stać nas na paleniem gazem bo musielibyśmy wydać na piec około 7 tys.a na gaz za zimę 5 tys.zł.Za węgiel zapłaciłam 1.800 zł. na całą zimę.

  13 4

Akcja zima: Te firmy odpowiadają za utrzymanie dróg do 31 marca 2014 roku

 • 26 lis 2013

  Przeczytałam dokładnie "Miasto Myślenice Bart Dróg" i nie ma tam mojej ulicy w 2012 odśnieżał ją pan M.Zając bo to jest droga miejska nie powiatowa a te drogi które są wyszczególnione w tym artykule muszę jednak zadzwonić do Gminy bo dzwoniłam do firmy Obłaza sp.z o.o. i oni odśnieżają tylko ulice powiatowe podobnie jak Bart Dróg .

  6 3
 • 26 lis 2013

  Dobrze ! Podano kto jest odpowiedzialny za odśnieżanie ulic powiatowych a nie ma kto będzie odśnieżał ulice miejskie jak ktoś ma wiedzę na ten temat to proszę podać dane tych osób bo moją ulicę nikt jeszcze w tym roku nie odśnieżył dobrze że samochody rozjechały błoto pośniegowe i ulica jest w miarę czysta /nie mamy chodnika i jak jedzie samochód to uciekamy na pobocze do błota a mieszkamy 1.500 m od miasta/.

  2 8

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

 • 26 lis 2013

  Dzisiaj widziałam pod wiaduktem na ul.Słowackiego za światłami w stronę Myślenic po prawej stronie małego pieska z czerwoną obróżką może ktoś go szuka leżał na trawie nie wiem czy był ranny ponieważ nie można się tam zatrzymać.

  3

ŚCIEŻKA ROWEROWA - rowerzyści na trasie biegowej

 • 23 lip 2013

  Mieszkam na ul.WYBICKIEGO 26 lat i do tej pory nie mamy od skrzyżowania do końca ulicy choć z jednej strony pobocza chodnika też płacimy podatki a wy tylko ścieżki rowerowe.Kiedy wreszcie doczekamy się chodnika.Najgorsza jest jesień i zima bo przed samochodami musimy uciekać w kupy psie i wielkie zaspy.Dzieci idące do szkoły są stale w niebezpieczeństwie potrącenia przez jakiegoś wariata.Ścieżki są na sezon a z drogi korzystamy codziennie.

  6 3

Bojkot umów ws śmieci!!!!

 • 8 kwi 2013

  Ja mam cały czas pół kosza jest nas dwie osoby,a płacę tyle samo co rodzina 10 osobowa.Wczoraj pod miejskim koszem małym były trzy wory śmieci na średniawskiego.Myślę że ktoś przyjechał do kościoła i podrzucił swoje śmieci.Może to się skończy jak wszyscy będą płacić za swoje śmieci.Ja sumiennie segreguję śmieci i nie widzę w tym żadnego problemu,wręcz przeciwnie same korzyści dla środowiska i dla nas ludzi.

  1 6
 • 5 kwi 2013

  Ci będą protestować co do tej pory nie zapłacili ani złotego za wywóz śmieci bo byli przypisani do mamusi i tatusia kosza niestety teraz zapłacą za ilość osób zamieszkałych w danej posesji.Nareszcie będzie sprawiedliwość bo jest różnica 10 osób w domu a 2 osoby.

  11 8

Urzędnicy wyjaśniają: W jaki sposób i dlaczego będziemy sortować śmieci?

 • 5 cze 2012

  Właśnie! Niech płacą za śmieci wszyscy zamieszkali w danej posesji,bo to woła o pomste do nieba,że mieszkają w domach trzy pokolenia a mają jeden kosz,który się już przepełnia w połowie tygodnia,a gdy śmieciara przyjeżdża to wyciągają po kilka worków dodatkowych ze śmieciami .Są takie posesje że mamusia ma kosz,a synuś z rodzinką,który mieszka obok w domu bliźniaczym nie ma,bo nikt go nie sprawdził i nie zmusił do płacenia za śmieci.

  7 8

Burmistrz oskarżony

 • 21 lut 2012

  Straż miejska jest po to aby się przejechać wypasionym samochodzikiem,nawet nie widzą,że na ul.wybickiego chodnik który jest po jednej stronie od skrzyżowania do ul.kniaziewicza nie jest odśnieżony,a codziennie przejeżdżają tam bo jeden ze straży miejskiej mieszka na ul.Dąbrowskiego,właściciele tych posesji mają gdzieś,jeszcze centralnie stoją na tych zaśnieżonych chodnikach,a wjazdy do garażu mają odśnieżone i puste.Straż jest tylko po to aby co miesiąc zgłosić się do Burmistrza po zasłużoną pensję.

  6 1
 • 21 lut 2012

  Dlaczego gmina nie sprawdza,czy wszyscy na swojej posesji mają kosze,znam takich że mieszkają i są zameldowani od 15 lat mają dwoje dzieci i ich dwoje,a kosza nie mają tylko śmieci pozbywają się do kosza swoich rodziców,w sumie kosz na 7 osób,lub sa tacy na mojej ulicy,których córki wyszły za mąż i mieszkają pod jednym dachem ze swoimi rodzicami w sumie 10 osób i też jeden kosz.Gmina ma bazę i możliwość sprawdzania ,ale od lat tego nie robi tylko podnosi cenę za wywóz śmieci.Kiedy to się wreszcie skończy.CZy ktoś się z wielkich Urzędników tym się zainteresuje.Jak jedzie śmieciara to ci mieszkańcy mają 5 worków koło kosza,które są oczywiście sprzątane przez śmieciarzy.

  1 8
ROWER MUSTANG M1 17 M

Rower mustang m1 17 m

Mam do sprzedania nowy rower górski koloru czarno-limonkowego, który posiada duże koła 29 z oponami MICHELIN.Jest to rower wysokiej jakości,posiada dynamikę i mocne części z lekką ramą aluminiową. W sklepie 2800 zł./cena do negocjacji/.

1 500 zł MYŚLENICE 14 lip