Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

 • 14 lut 2015
  eloinka napisał/a:

  którą kosmetyczke polecacie w Myślenicach? jakie ceny?

  Polecam Panią w Klinika Urody :)

  2 2

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 14 lut 2015
  Meru napisał/a:

  Przeprowadziłam się do Myślenic niedawno i przyznaję , że poziom obsługi klienta w myślenickich sklepach jest,jak dla mnie, zastanawiająco zły. Bardzo nieuprzejmi sprzedawcy, którzy czują się wręcz obrażeni, że klient o coś pyta. W kilku (różnych) sklepach zostałam nieźle skrzyczana za to, że ośmieliłam się dopytywać o wybrany towar. Zastanawia mnie fakt , że takim sklepom to się "opłaca". W innych miastach konkurencja by ich rozszarpała na kawałki, bo klient poszedłby gdzie indziej. Dodam że mieszkałam już w dużo większym i dużo mniejszym mieście- nigdzie nie spotkałam się z taką dziwną sytuacją... Może powinniśmy zrobić ranking na najlepszy sklep w Myślenicach ? Może w ten sposób moglibyśmy sobie polecić dobre sklepy, z miłą, fachową obsługą ?

  Widzę że nie tylko ja to zauważyłam :/ W sklepie ( z tkaninami Milanex) Pani która sprzedaje wyśmiała mnie gdy zapytałam o flizelinę na płótnie z klejem w kolorze ecri ( cielisty) twierdząc , że taka flizelina nie istnieje i bez słowa mnie olała z uśmiechem na twarzy. Oj Pani psuje reputację firmie Milanex, gdyż w Nowym Targu w sklepie Milanex Pani jest bardzo miła i doradza każdemu , a gdy aktualnie czegoś nie ma to mówi w , który dzień trzeba przyjść to ona to zamówi .

  A co do flizeliny ISTNIEJE od 3 lat szyję i jej używam .I w Nowym Targu kupuję ją bez problemów , a do sklepu weszłam bo akurat mi się skończyła.:( Pierwszy raz tam byłam i chyba już nie pujdę , chyba lepiej jechać do Krakowa bezpośrednio.

  12