SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 19 cze 2015
  nikola12 napisał/a:

  Nie chcę być wścibska ale według mnie nie powinno być takiego zachowania, często przechodzę tamtą ulicą i kilka razy zdarzyło mi się wejść do defektu. Jednak nie pokoiło mnie zachowanie, że ,,przerwałam pogaduchę" i teksty typu ,,zaraz Ci dokończę" ,,zaraz Ci opowiem resztę". Według mnie tak sprzedawczynie nie powinny się zachowywać bo wtedy sklep traci klientów.
  Za to bardzo polecam Panią ze sklepu odzieżowego ,,Magda" na tej samej ulicy,hmm teraz chyba ta Pani pracuje w Kameleonie na rynku bo ją tam widziałam. Ta Pani zawsze miła, zawsze doradzi. Kiedyś szukałam spodni (jednak jestem wysokiego wzrostu) przynosiła różne, doradzała. Zawsze po zakupach w tym sklepie wychodziłam zadowolona. ;)

  Niestety ja i moja żona również nie byliśmy zadowoleni z obsługi w sklepie Victoria, więc coś musi w tym być. Ja również mogę polecić Panią, która pracuje w sklepie odzieżowym Zoom przy ulicy Gałczyńskiego bardzo miła, uprzejma i sympatyczna, również Panią, która pracuje w Kochlandzie na obuwiu, przyjemnie się robi zakupy gdy obsługują fajne i zainteresowane klientem sprzedawczynie, które potrafią a przede wszystkim chce się im doradzić klientowi.

  7 2