Koreańczyk chce spędzić zimę w szałasie nad jeziorem dobczyckim. Ruszyła zbiórka pomocowa

 • 17 gru 2019

  Koreańczyk 60 lat emeryt my mamy pracować do śmierci .

  24 2

Wybory Samorządowe 2018: Krzysztof Halek przedstawia filary swojego programu

 • 23 sie 2018

  Ważne rzeczy dla wyborcy : 1. komunikacja dworzec autobusowy którego już nie ma 5 m 2 poczekalnia ,marzenia o kolei jak można za tę kasę budować drogi alternatywne do zakopianki nie każdy pracuje w Borku lub na trasie do dworca, autobusy MPK i umowa z gminą to normalne rozwiązanie problemu dojazdu do Krakowa. 2. Woda i kanalizacja do gruntownej naprawy .
  3.Odpady miało być tanio jak jest każdy widzi i czuje.4.O kolesiostwie i układach nie piszę bo jak przyjdzie nowe to będzie podobnie ? a może lepiej ????.

  12 3

Lubisz wyskoczyć "na piwko" lub "flaszkę" w plener? Przygotuj się na mandat

 • 16 mar 2018

  Najlepsze dla nich to pozostałość żywopłotu koło dekady przy wejściu do przejścia podziemnego zostawione tylko dla zapewnienia im "prywatności".

  45 1

Pcim: Most na Suszance otwarty

 • 3 lis 2016

  Moje piękne oczyy nie widzą stałego bywalca byłego senatora co się stało chory ??

  19 12

Zapowiada się wzrost opłat za wodę. Spłacamy długi

 • 8 mar 2015

  Tak się wszystko pięknie rozwija tu dopłacimy / z czego? z naszych podatków/ tam nic nie zrobimy. Gdy nie mamy kasy to szukamy oszczędności.Koniec z niepotrzebnymi etatami ,zero premii , 13 tek dla całej administracji gminy , wodociągów ,odpadów ,radni nie dostają diet / to przecież społecznie /ha,ha.Gmina mogłaby wynająć biura dla administracji programu czysta woda dla Krakowa teraz / fucha kolegi MO ,MK nowy dom ,spłacony w istocie przez mieszkańców Myślenic/. Tak wyciekają publiczne pieniądze .Jak mówi przysłowie grosz do grosza i będzie kokosza.W Myślenicach i jak w całej Polsce potrzebna jest zmiana władzy , na ludzi którzy mają elementarne poczucie honoru ,godności uczciwości.

  28 1
 • 28 lut 2015

  Dobry gospodarz sporządza bilans ,jeśli koszty działalności są bardzo wysokie to szuka oszczędności najpierw u siebie.Obniżyć koszty administracyjne , zrobić przegląd niepotrzebnych stanowisk /kierowniczych/ .Jak nie ma funduszy to nie wypłacamy 13 -ki ,premii bo swoją działalnością pokazaliście ,że do tej pracy nie macie żadnych kwalifikacji.Szukajcie oszczędności u siebie a nie jak mało dla Was, to społeczeństwo dopłaci do Waszej radosnej twórczości.Jak nie stać niby niezależnej od gminy firmy /MZWiK/ na kredyt to go nie biorę , a jak biorę o też biorę dzisiaj za nią odpowiedzialność. Wniosek o podwyżkę opłat równoważny być z odwołaniem dyrektora który doprowadził do tego stanu gminną firmę.

  50

Parkowanie: Dwie godziny za darmo. Kolejna doba 50 zł

 • 9 lut 2015

  Jestem mieszkańcem i komentarze są dla nas niesprawiedliwe.To co zostało zaproponowane przez urząd gminy w niczym nam nie poprawi komfortu dojazdu do domu.Ulica AK jest dwukierunkowa i parkowanie pod dwóch stronach ulicy jest skandalem.Niejednokrotne byłem świadkiem parkowania na chodniku i wychodzenia kierowcy po drugiej stronie/pasażera/ bo nie dało się otworzyć drzwi od strony kierowcy/jak wtedy korzystać z chodnika/. Proszę Straż Miejską , Policję o zwrócenie uwagi na łamanie przepisów drogowych a nie kto ile parkuje.Nam to jest obojętne czy przez 10 godzin stoi jeden samochód czy pięć po 2 godziny.Problem jest umówienie dostawy np opału , brak jest miejsca by samochód dostawczy mógł zaparkować na czas rozładunku, czy wjechać na podjazd.Brak miejsc parkingowych jest problem do załatwienia przez władze a nie wprowadzanie rozwiązań które tak i nic nie pomogą.

  13 11