cukiernia .

 • 4 lut 2015

  Dziękuję za te wieści. Właśnie tą pizzerię widać na street wiev gdy patrzymy na ul. Słowackiego. Bardzo dziękuję za wieści, teraz trafię bez pudła :)
  Pozdrawiam i dziękuję.

  2 1
 • 4 lut 2015

  Ponieważ i ja i kilka innych osób na forum pyta o adres cukierni Czereśnowy Sad, sprawdziłam to i już opisuję z uzyskanych wcześniej wskazówek, a w najbliższy weekend sprawdzę osobiście. Skoro jest to w okolicach domu weselnego Euforia oraz firmy Marrob to znaczy, że przybliżony adres cukierni to Myślenice ul. Słowackiego w okolicy numeru 108.
  Kurcze dlaczego oni nigdzie w internecie nie podają swojego adresu i nr telefonu?? To chyba najbardziej tajna cukiernia świata :). Mam nadzeję, że pomogłam innym. Dziękuję za podpowiedzi.

  10 4
 • 3 lut 2015

  Czy ktoś z Państwa wie czy istnieje jeszcze cukiernia "Czereśniowy sad" w Myślenicach?? Moja siostra zamawiała tam 3 lata temu ciasto na wesele i była bardzo zadowolona z ceny i z jakości. Nie mogę nigdzie znaleźć numeru telefonu ani adresu tej cukierni. Nie mogę jej znaleźć również na street view przed domem weselnym Euforia - jak ktoś z Państwa wskazywał. Będę widzęczna za kontakt.

  6 6