Oczekiwania na przyszłego burmistrza Sułkowic?

 • 8 paź 2018

  Wiele można by pisać... Ale myślę że:
  1. Rewitalizacja Rynku (który obecnie rynkiem jest tylko z nazwy), a przede wszystkim wykorzystanie parku za pomnikiem , mając takie tereny w centrum miasta, grzechem jest z tego nie korzystać. Tam stosunkowo niewielkim kosztem można by wybrukować chodniki, dać nowe ławki, oświetlenie i plac zabaw... może na nawet fontannę. Obecnie na rynku nie ma nawet gdzie spokojnie lodów zjeść bo z każdej strony ruchliwa ulica...
  2. Smog - tego nawet nie ma co komentować -TRZEBA DZIAŁAĆ póki czas.
  3. Ściągnąć nowe firmy. Krzywaczka jest idealnym terenem gdzie można by stworzyć ku temu dogodne warunki. Wiadomo nie od dziś, że jak będzie przemysł to resztę pociągnie za sobą... ale do tego trzeba stworzyć strefę aktywności gospodarczej, gdzie chętnie będą powstać nowe zakłady pracy.
  4. Ścieszki rowerowe.

  To tak na szybko, gdyby się dłużej zastanowić to pewno wyszedłby niezły esej :/

  9 1

Jaros to pierwszy raper z tego miasta, który wystąpi na Dniach Sułkowic

 • 3 maj 2018

  Jaros:
  Hip hopu nie słuchałem chyba od 10 lat (wtedy też raczej tylko gościnnie) więc znawcą tego gatunku nie jestem, ale z muzyką obcuję codziennie i czapki z głów. Cieszę się tym bardziej, że coś tak dobrego stworzył ktoś z Sułkowic - jak tylko będę miał możliwość to podejdę posłuchać w lipcu :) Jeszcze raz gratuluję - materiał naprawdę super!

  9 3

Pomysł na biznes w Sułkowicach.

 • 14 mar 2018

  Jako mieszkaniec Sułkowic - proponowałbym siłownię, sam chętnie bym skorzystał. Sądzę, że w samych Sułkowicach uzbierała by się niemała liczba ludzi chętnych na karnet + do tego pobliskie miejscowości, Harbutowice, Jastrzębia itd... Sport w dzisiejszych czasach jest bardzo popularny widać to nawet na ulicach jeszcze kilka lat temu w Sułkowicach/Harbutowicach nie było zbyt wielu biegaczy, dzisiaj mija się ich na każdym kroku.
  Pozdrawiam

  31 4

Linia kolejowa Kraków - Myślenice: Podpisano porozumienie w sprawie budowy

 • 14 wrz 2017

  Może ktoś wie jaki w tym ma udział gmina Sułkowice, skoro przy każdej okazji na spotkaniu są przedstawiciele władz tej gminy?

  9 1

Serwis drukarek

 • 11 kwi 2017

  Witam
  Może ktoś polecić w Myślenicach serwis drukarek?

  1

Chełm: Śnieżą na stoku. Początek sezonu 6 stycznia

 • 3 sty 2016

  Za to w Harbutowicach naśnieżają aż miło

  10 4

Pobiegnie do Anny Komorowskiej prosić o pomoc...

 • 30 sty 2015

  Witam
  Będzie można śledzić bieg na np. Endomondo? Zapewne trochę by to rozsławiło akcję poza okręgami naszego powiatu, a poza tym łatwiej byłoby dołączyć ludziom na trasie - byłby podgląd online …
  P.s.
  Szacunek dla Ciebie Natalio!

  37 2