Pociągiem z Myślenic do Krakowa w 45 minut za 5,50 zł? Ruszyły konsultacje w sprawie kolei

 • 8 lip 2019

  Byliśmy obejrzeliśmy projekt i pięknie się to wszystko zapowiada :))))

  13 5
 • 7 lip 2019

  Brawo popieram taki projekt jest to bardzo dobra opcja, w końcu przestalibysmy wiecznie stać w tych korkach jak i do tak i z Krakowa :))))))

  15 18

Pobili mężczyznę pod sklepem. Policja nie traci czasu, sprawa jest w toku

 • 23 cze 2019

  Porażka co tam się dzieje.. bardzo się cieszę że już tam nie mieszkam.. odcięcie się od tego falszywego środowiska jest najlepszym wyjściem..
  Większość młodych tylko pije, i myśli że są fajni.. ludzie ogarnijcie się, bo aż wstyd się przyznać skąd pochodzą..

  24 8

Myślenicki Festiwal Lata 2017: Kto powinien wystąpić i co zmienić w tej imprezie?

 • 29 sty 2017

  AKCENT MIG CZADOMEN PIĘKNI I MŁODZI idzcie w końcu w discopolo najlepsze na taką imprezę. I przede wszystkim kary finansowe za spóźnienia i takie bezczelne zachowanie jak MARGARETKA w tamtym roku. Pozdro

  104 33

III Myślenickie Targi Pracy

 • 13 kwi 2016

  Taka jest prawda że Urząd Pracy nie szuka bezrobotnym pracy i jak sam sobie człowiek jej nie znajdzie to będzie bezrobotnym do śmierci, a za każdym razem będąc tam słyszy się tylko mnóstwo pretensji że muszą opłacać Ci ubezpieczenie. I nikt nie rozumie, że czasami człowiek nawet chociaż bardzo by chciał pójść do pracy to po prostu nie może. Panie z Naszego Urzędu dość że są bardzo nie miłe to traktują ludzi ja śmieci i to dosłownie. Tylko nie zdają sobie sprawy z tego, że nie każdy może mieć taką pracę jak one, a umówmy się, że teraz chcący mieć dobrą prace i to na jedną zmianę to wystarczą znajomości, a nie dobre wykształcenie. A na Targi jak ktoś nie pójdzie to odrazu wywalą..

  16 8