Biegają nocą i szukają towarzystwa. Co wtorek

 • 2 gru 2015

  1km w 7 minut nie jest to coś "MEGA" szybkiego nawet dla nowicjuszy. Ja pieszo robię 1km w 10 minut. Uważam, że 7min/km to całkiem dobrze dobrane tempo. Poza tym, prawdopodobnie gdy będzie więcej ludzi powstaną 2 grupy tempowe.

  8

Samochodem osobowym zamiast ciasnym busem

 • 24 wrz 2015

  Jeżdżę codziennie do Krakowa, wyjazd o 5:30. Mogę zabrać maksymalnie 4 osoby. Trasa: Myślenice -> Borek Fałęcki -> Mateczny -> Aleje -> Karmelicka. Czas przejazdu ok. 30 minut. Jakby ktoś chciał się zabrać to zapraszam.
  Kom. 665-190-200

  1 1

NOWE PRZEPISY: Lubisz szybką jazdę w mieście? Zabiorą ci prawo jazdy

 • 26 kwi 2015

  "Osoba, która utrudnia bądź tamuje ruch na drodze, bez względu na to czy kieruje pojazdem czy jest pieszym, popełnia wykroczenie. Wysokość mandatu zależy od rodzaju niezgodnego z przepisami zachowania, i waha się od 50 do 500 zł.

  Najogólniej rzecz ujmującą „tamowanie ruchu” oznacza takie zachowanie (sprzeczne z przepisami ruchu drogowego), które doprowadza do zatrzymania lub zakłócenia płynności ruchu.

  „Utrudnianiem ruchu” będą natomiast takie zachowania, które, co prawda nie tamują ruchu, ale negatywnie (dezorientującą) wpływają na pozostałych uczestników ruchu."

  A mam wrażenie, że ludzie w Myślenicach nie ubliżając nikomu po prostu jeżdżą jak by to była ich pierwsza jazda za kółkiem. Wszystko mogę zrozumieć ale jak ktoś ciśnie 20km/h po mieście a za nim układa się już pokaźna liczba samochodów to wierzcie mi to jest porażka. Trzeba mieć na względzie, że każdy chce dojechać na czas. Zarówno "busiarze" jak i osoby pracujące czy też rodzice odwożący dzieci do szkoły.

  13 5

Myślenice: Koniec z całodniowym zostawianiem samochodów w okolicach Słonecznej?

 • 28 sty 2015

  W krakowie abonanament 250 zł na miesiąc a nie 50zł za dniówkę ;)

  3 7